Reklamačné podmienky


Na výrobky z nášho e-shopu je poskytnutá 24 mesačná záruka.
 

V prípade, ak máte akýkoľvek problém s výrobkom, informujte nás prosím na e-mail info@kabelkynet.sk. Napíšte nám, aký máte problém a my sa Vám  radi pomôžeme. 
 

Ak ste si u nás kúpili výrobok, nepáči sa Vám a chcete ho vymeniť za iný tovar, prípadne ho chcete vrátiť, máte nato nárok. Podľa zákona Slovenskej republiky môžete tovar  vrátiť do 14 pracovných dní nepoužívaný  a to  bezdôvodne. My sme si však dobu vrátenia predĺžili až do 30 dní. Teda tovar môžete vrátiť do 30 dní – nepoužitý  s neodstrihnutými visačkami, nepokrčený v našich alebo iných krabiciach, no nie v sáčkoch. Kabelky v sáčkoch sú zraniteľné a môžu sa poškodiť.  
Špeciálne tlačivo na reklamáciu nepotrebujete, postačí nám, ak nám na čistú stranu napíšete Vaše číslo účtu na ktoré Vám Vaše peniaze vrátime a pridáte nám Váš podpis.  / Číslo účtu zo Slovenska nemusí byť v tvare IBAN /

 

Veľmi by nás potešilo, keby ste nám uviedli dôvod vrátenia tovaru, budeme tak lepšie vedieť vylepšiť niektoré naše nedostatky, aby sme sa tak lepšie vedeli vcítiť do požiadaviek našich klientov.
 

Peniaze pri vrátení tovaru zasielame ihneď po obdržaní zásielky od kupujúceho. Ako informáciu kupujúci dostáva na e-mail  z banky potvrdenie o odoslaní finančných prostriedkov z nášho účtu.
 

Ak by sme Vás mohli poprosiť, neposielajte nám tovar na dobierky. Zásielky na dobierku nepreberáme, čiže zásielka sa Vám vráti späť. Zásielku môžete posielať aj cez Slovenskú poštu a my ju radi prevezmeme, či už od poštového kuriéra alebo na pošte v Námestove.
 

Zásielky nám prosím posielajte na túto adresu:

Apolónia Hubíková

kabelkynet.sk 
Mieru 274
Námestovo 029 01

tel: 0948 041 871

V prípade akýchkoľvek iných otázok, nás prosím kontaktujte na e-mail info@kabelkynet.sk a my Vám radi odpovieme.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa