O nás

                        Vítame Vás na našej internetovej stránke www.kabelkynet.sk 


                                             Sme rodinná firma, ktorá sa 17 rokov zaoberá pravou kožou.


Dlhší čas sme skúmali, čo dámy naozaj milujú a čím sa môžu pýšiť. Zistili sme, že naozajstným uspokojením každého človeka pri nákupe je kvalitný a cenovo dostupný tovar, ktorý je v súlade s módnymi trendmi. Neustále smerujeme k lepšiemu a kvalitnejšiemu výberu tovaru. Výsledkom nášho úsilia je, že v našom obchode nájdete produkty  z kvalitných talianskych dielní. Za celých 17 rokov fungovania sa už množstvo našich zákazníčok presvedčilo, že trendový vzhľad kabelky určuje postavenie dámy  v spoločnosti.

PRAVÁ KOŽA  je veľmi kvalitný materiál a vo svojej podstate vydrží pri nosení minimálne desaťkrát dlhšie ako EKO-KOŽA. Z tohto dôvodu sa venujeme prevažne výrobkom z pravej kože, pretože kožené výrobky majú tú vlastnosť, že sa dokážu prispôsobiť chladu a teplu a taktiež nepraskajú.

Dlhoročnou  skúsenosťou v oblasti výrobkov z pravej kože sa snažíme uspokojiť každého zákazníka, ale začiatky neboli ľahké. Postupnými krokmi sme sa dopracovali k tomu, že sme jedným z najväčších predajcov kožených kabeliek v Českej republike a na Slovensku. Najpodstatnejšie je, že naše produkty sa šijú v talianskych firmách, kde si ich aj navrhujú.  Osobne si ich vyberáme a nakupujeme.

Preto veríme, že naša snaha ponúknuť naozaj kvalitný produkt uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka a stane sa súčasťou spokojných klientov, ktorí už na našom internetovom obchode nakúpili.

 

Slovo majiteľky.  K naším klientom sa snažíme správať citlivo a pravdivo. Vždy nás zaujíma či ste spokojní s nami. Preto neváhajte a opíšte nám spokojnosť či nespokojnosť s e-shopom prípadne s dopravcom, či produktom. Prosím, píšte nám na info@kabelkynet.sk. Posuniete nás tak dopredu a pomôžme tak naším novým klientom. 

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pohodlný nákup

Overený zákazník,

Som spokojná, všetko ok Rýchle dorucenie

Overený zákazník,

Veľmi prehľadný Kvalitný tovar Rýchle jednanie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa