O nás

                        Vítame Vás na našej internetovej stránke www.kabelkynet.sk 


                                             Sme rodinná firma, ktorá sa 17 rokov zaoberá pravou kožou.


Dlhší čas sme skúmali, čo dámy naozaj milujú a čím sa môžu pýšiť. Zistili sme, že naozajstným uspokojením každého človeka pri nákupe je kvalitný a cenovo dostupný tovar, ktorý je v súlade s módnymi trendmi. Neustále smerujeme k lepšiemu a kvalitnejšiemu výberu tovaru. Výsledkom nášho úsilia je, že v našom obchode nájdete produkty  z kvalitných talianskych dielní. Za celých 17 rokov fungovania sa už množstvo našich zákazníčok presvedčilo, že trendový vzhľad kabelky určuje postavenie dámy  v spoločnosti.

PRAVÁ KOŽA  je veľmi kvalitný materiál a vo svojej podstate vydrží pri nosení minimálne desaťkrát dlhšie ako EKO-KOŽA. Z tohto dôvodu sa venujeme prevažne výrobkom z pravej kože, pretože kožené výrobky majú tú vlastnosť, že sa dokážu prispôsobiť chladu a teplu a taktiež nepraskajú.

Dlhoročnou  skúsenosťou v oblasti výrobkov z pravej kože sa snažíme uspokojiť každého zákazníka, ale začiatky neboli ľahké. Postupnými krokmi sme sa dopracovali k tomu, že sme jedným z najväčších predajcov kožených kabeliek v Českej republike a na Slovensku. Najpodstatnejšie je, že naše produkty sa šijú v talianskych firmách, kde si ich aj navrhujú.  Osobne si ich vyberáme a nakupujeme.

Preto veríme, že naša snaha ponúknuť naozaj kvalitný produkt uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka a stane sa súčasťou spokojných klientov, ktorí už na našom internetovom obchode nakúpili.

 

Slovo majiteľky.  K naším klientom sa snažíme správať citlivo a pravdivo. Vždy nás zaujíma či ste spokojní s nami. Preto neváhajte a opíšte nám spokojnosť či nespokojnosť s e-shopom prípadne s dopravcom, či produktom. Prosím, píšte nám na info@kabelkynet.sk. Posuniete nás tak dopredu a pomôžme tak naším novým klientom. 

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa