ŽLTÁ KOŽENÁ KABELKA

                                                                       Kto by nemiloval žltú koženú kabelku.

Žltá farba je svieža, živá a dokonale vás prebudí.  Po dlhej zime potrebujeme tak trocha prebudiť.  Žltá kožená kabelka vyčarí radostnú náladu na tvárach nás dám a preto si neustále na webe hľadáme žlté kabelky.  Po zime plnej  smutných farieb je to farba, ktorá  osvieži váš outfit. Či už hľadáte príjemný kontrast, ktorý vytrhne váš vkus zo stereotypu, alebo potrebujete doladiť štýl ,,tón v tóne“, žltá farba vás nesklame.

Žltá na nás pôsobí tak, že v sebe ukrýva nádej, povzbudzuje nás, oslobodzuje nás a vyvoláva v nás aktivitu. Odtiene žltej vnášajú teplo a svetlo tam, kde je šeď a smútok. 

 Dámy na uliciach niekedy vedia zaskočiť živosťou žltej kabelky.  Nie každá z nás dokáže takto zaskočiť. 

                              

 Náš interrnetový obchod ponúka ovaľa jemnejšie žlté kabelky a niekedy sú ladené s čiernou pravou kožou aby neboli veľmi vtieravé 

           

Dáma si pri takejto kabelke môže dovoliť dokonca aj svetlé kostýmy a to preto, že kabelka je síce žltá no čierna farba na jej povrchu utišuje žltú farbu.  Niekto by mohol povedať, že žltá farba je tu doplnkom čiernej a čierna je  použitá ako vyvažujúci doplnok. Módny návrhári si mnohokrát lámu hlavu ako sa sýtymi farbami priblížiť k dámam, ktoré milujú čiernu klasiku. Ak by sme všetci po uliciach chodili s čiernou kabelkou naše ulice by boli fádne a nudné. 

My sme na našich fotkách ladili žltú koženú kabelku cez rameno Taliansku tak, aby ste popri farebnej škále prúžkov na šatách vedeli odhadnúť žltosť kabelky a neboli zaskočené jej farbou, ak si túto kabelku u nás zakúpite. No nemyslíte, že je osviežujúca? 

                                                     

                                                                                                                        

Ak si zadáte do google.sk slovo žltá kožená kabelka kabelkynet.sk, tak tam určite  nájdete aj naše žlté kožené kabelky.  

Zdroj Kabelkynet.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa