VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O PLESOCH

Milé dámy,

Plesová sezóna je v plnom prúde a možno sa aj Vy chystáte na malý výlet do spoločnosti. V dnešnom článku Vám prinesieme užitočné tipy a rady, ktoré platia pre tieto slávnostné podujatia.

Zvoľte si správny ples

Takmer v každom meste či obci sa v dnešnej dobre organizuje viacero plesov, napr. školský, mestský, športový, cirkevný, hasičský a ďalšie. Výber toho správneho plesu Vám zaručí dobrú zábavu. Preto poriadne zvážte, ktorá záujmová skupina je Vám najbližšia, kde budete poznať čo najviac ľudí a kde „zapadnete“.

Vyberte si správneho partnera

Ples je príležitosť zabaviť sa v spoločnosti známych a dosýta sa vytancovať pri dobrej hudbe. Ale pozor! Takáto spoločenská akcia nemusí byť vhodná pre všetkých. Pre menej spoločenské typy môžu byť situácie na plese príliš stresujúce. Ak je aj Váš manžel či partner na tom rovnako, nesnažte sa ho tam dostať za každú cenu. Skúste sa s ním dohodnúť, že na ples pôjdete s niekým koho pozná, na koho nebude žiarliť a s kým sa zabavíte. V žiadnom prípade však nechoďte sama!

Požičajte si dlhé šaty

Plesy sú večernou spoločenskou udalosťou, ktorá si zaslúži patričnú úroveň. Tú dosiahnete, ak si zvolíte vhodné a lichotivé dlhé šaty. Ak nie je móda Vašou silnou stránkou, alebo sa chystáte na ples po veľmi dlhom čase, poraďte sa s niekým o výbere šiat. Nemáme na mysli rovno dizajnérov, ale určite vezmite so

Doplňte Váš look koženou kabelkou

Krásne šaty samotné nestačia. Doplňte ich vhodnými šperkami a nezabudnite na kabelku. Kvalitnú koženú listovú kabelku určite využijete aj mimo plesu, takže si ju pokojne môžete kúpiť.  V našej ponuke nájdete napríklad výraznú taliansku koženú kabelku Roseta alebo aj romantickú kabelku Violeta v jemnej farbe.

Zabavte sa!

Ak sa budete cítiť dobre v spoločnosti správnych ľudí, tak si Vami zvolený ples určite užijete. Pozor si dajte určite na alkohol, aby ste to s ním vo víre dobrej zábavy neprehnali a nevyrobili si trapas. Pri  stole sa tiež vyhýbajte témam ako politika, peniaze, náboženstvo a určite neohovárajte!

 

To je niekoľko základných rád, ako sa dobre pripraviť na ples. Podľa odborníčka na protokol medzi najväčšie faux pas patrí ak prídete vo vetrovke, vymeníte si topánky na vysokom opätku za balerínky alebo vytiahnete si veľkej pracovnej kabelky malú listovú. Pri stole platí, že žena má kabelku položenú na stoličke za chrbtom a nikdy sa neopierame lakťami o stôl. Teraz už máte naozaj všetky potrebné rady, preto Vám prajeme príjemnú zábavu!

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa