Vera Pelle, značka či názov?

                                              Vera Pelle - značka či názov. 

Na Slovensku sme sa z názvom Vera Pelle stretli pri kožených kabelkách. Tento názov je zvyčajne vytlačený na kabelkách z vonkajšej strany, prípadne sa tento nadpis nachádza vnútri kabelky. Neviem, či sme si niekedy neuvedomili, čo je za týmto tajomným výrazom. Po množstve telefonátov spojených s týmto názvom,  sa slovo Vera Pelle pokladá za značku máme pre vás trochu vysvetlenia.                                                                                                                                      

Vera Pelle je talianske slovo, ktoré je spojené s talianskymi kabelkami. Túžim vám ukázať, že  talianske výrobky sú slušnej kvality,  na dosah ruky za veľmi prijateľnú cenu práve pre Slovensko. Pravá koža z Talianska je z vysoko kvalitných surovín. Talianske kožené kabelky sú neustále milované ženami z celého sveta. Sú dostupné. Šijú sa v mnohých štýloch a farbách. Talianske kožené kabelky sú spojenie moderného štýlu a dobrého vkusu. A všetko za atraktívnu cenu na dosah ruky.

 

Vera Pelle nie je žiadeny dizajnér. Dnes vieme, že značka je zvyčajne pomenovaná podľa jeho dizajnéra. Pokiaľ za značkou Vera Pelle neexistuje žiadny taliansky dizajnér. Nie je to značka. Tento pojem bol prijatý pri označovaní určitých výrobkov v Taliansku zo  "skutočnej, teda pravej kože".  Pravá koža znamená prirodzenú kožu, ktorá môže byť z lícnej strany ale aj semiš. Vera Pelle v taliančine jednoducho znamená kožený produkt. Čiže všetky kabelky tašky, topánky prípadne peňaženky alebo opasky môžu byť označené Vera Pelle. 

 

 

Vera Pelle kožené kabelky sú ušité v Taliansku z najkvalitnejšej pravej kože. Táto pravá koža je pozorne šitá, pretože so šitím pravej kože majú v Taliansku veľa skúseností  a kožená kabelka bude slúžiť mnoho rokov.

 

Zdroj: kabelkynet.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa