Vegánska koža

                                                   Vegánska kabelka  je spôsob na čistú planétu
Naše rozhodnutia ovplyvňujú našu budúcnosť. To, čo bolo pôvodne len pre vegetariánov a vegánov, je dnes dobrou možnosťou vyskúšať aj niečo nám. Preto známa firma výrobkov z pravej kože Wojewodzic, ponúka svojim klientom ďalší výber. Trendy vegánskej koženej kabelky už nemusia byť výsledkom namáhavého hľadania. Firma vytvorila rad vegánskych kabeliek a koženého tovaru, aby ste mohli byť šik v green štýle.

Výrobky, ktoré ponúkajú, sú rovnako kvalitné ako naše ostatné kožené produkty. Na ich ušitie pre Vás použili originálny materiál - kožu z jablka, kaktusu a vegánsku recyklovanú kožu. Takto ušité tašky vyrobené z neho sú mäkké ale aj odolné. Nie je problém doplnky dozdobiť kryštálmi Swarovski, čo im dodáva eleganciu a hodí sa aj na formálnejšie príležitosti. Krásna koža v rôznych farbách poslúži ako materiál, vďaka ktorému budú vaše doplnky vyzerať dobre aj po dlhých mesiacoch intenzívneho používania.

Kožené výrobky sú, vždy boli a aj budú TOP nadčasovou záležitosťou. My sa meníme a veľmi je potrebné počúvať o čo nás naša príroda žiada. Environmentálna udržateľnosť sa stáva pomaly, ale isto už aj v módnom priemysle dôležitou témou. Úsilie značiek o naše prostredie zahŕňa partnerstvo s miestnymi komunitami pri získavaní surovín udržateľným spôsobom a hľadanie nových typov biologicky rozložiteľných látok a textílií. Vegánske kožené výrobky, ako napríklad kvalitné kožené kabelky  sú trendom prispievajúcim k trvalo udržateľnému fungovaniu vo svete módy.  Prevedieme vás rôznymi vlastnosťami vegánskych kožených módnych produktov a ich charaktere.


1. Aká je vegánska koža ?  2. Výhody vegánskej kože? 3.Z čoho sú vyrobené naše kabelky?

1. Je ohľaduplná k životnému prostrediu, výroba vegánskej kože si nevyžaduje zabíjanie zvierat.  2. Je pružná a elastická, jej výroba produkuje menej CO2, má podobné typy pórov a vonkajší vzhľad, je veľmi odolná a vodotesná, 3. koža jabĺk, koža kaktusa , z veganskej kože recyklingu

 

Apolonia

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa