Vegánska koža

                                                   Vegánska kabelka  je spôsob na čistú planétu
Naše rozhodnutia ovplyvňujú našu budúcnosť. To, čo bolo pôvodne len pre vegetariánov a vegánov, je dnes dobrou možnosťou vyskúšať aj niečo nám. Preto známa firma výrobkov z pravej kože Wojewodzic, ponúka svojim klientom ďalší výber. Trendy vegánskej koženej kabelky už nemusia byť výsledkom namáhavého hľadania. Firma vytvorila rad vegánskych kabeliek a koženého tovaru, aby ste mohli byť šik v green štýle.

Výrobky, ktoré ponúkajú, sú rovnako kvalitné ako naše ostatné kožené produkty. Na ich ušitie pre Vás použili originálny materiál - kožu z jablka, kaktusu a vegánsku recyklovanú kožu. Takto ušité tašky vyrobené z neho sú mäkké ale aj odolné. Nie je problém doplnky dozdobiť kryštálmi Swarovski, čo im dodáva eleganciu a hodí sa aj na formálnejšie príležitosti. Krásna koža v rôznych farbách poslúži ako materiál, vďaka ktorému budú vaše doplnky vyzerať dobre aj po dlhých mesiacoch intenzívneho používania.

Kožené výrobky sú, vždy boli a aj budú TOP nadčasovou záležitosťou. My sa meníme a veľmi je potrebné počúvať o čo nás naša príroda žiada. Environmentálna udržateľnosť sa stáva pomaly, ale isto už aj v módnom priemysle dôležitou témou. Úsilie značiek o naše prostredie zahŕňa partnerstvo s miestnymi komunitami pri získavaní surovín udržateľným spôsobom a hľadanie nových typov biologicky rozložiteľných látok a textílií. Vegánske kožené výrobky, ako napríklad kvalitné kožené kabelky  sú trendom prispievajúcim k trvalo udržateľnému fungovaniu vo svete módy.  Prevedieme vás rôznymi vlastnosťami vegánskych kožených módnych produktov a ich charaktere.


1. Aká je vegánska koža ?  2. Výhody vegánskej kože? 3.Z čoho sú vyrobené naše kabelky?

1. Je ohľaduplná k životnému prostrediu, výroba vegánskej kože si nevyžaduje zabíjanie zvierat.  2. Je pružná a elastická, jej výroba produkuje menej CO2, má podobné typy pórov a vonkajší vzhľad, je veľmi odolná a vodotesná, 3. koža jabĺk, koža kaktusa , z veganskej kože recyklingu

 

Apolonia

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle vybavenie, kabelka vo výbornej kvalite

Overený zákazník,

Všetko ok, milá pani

Overený zákazník,

Kabelka mi bola doručená rýchli, je pekná q kvalitná.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa