UROBTE Z MUŽA GENTLEMENA

Milé dámy, ak je po Vašom boku ten pravý muž, blahoželáme! Je skvelé byť s človekom, ktorý je Vám oporou, s ktorým sa dobre poznáte a rozumiete si. Ale chápeme, že niekedy by ste chceli, aby bol k Vám trochu pozornejší, aby si s Vami raz za čas niekam vyrazil a správal sa ako skutočný gentleman. Dnes Vás presvedčíme, že to vôbec nie je také ťažké.

Prinúťte ho, aby sa pekne obliekal

Pomôžte mu pri nakupovaní a doplňte jeho šatník o elegantné nohavice a košele. Podporujte ho pri každej vhodnej príležitosti, aby sa pekne obliekol. Darujte mu štýlové doplnky, ako napríklad pánsku koženú kabelku, hodinky alebo šál.

Počkajte, kým Vám otvorí dvere

Kráčajte popri ňom a ostaňte stáť pred dverami. Usmejte sa naňho a požiadajte ho, aby Vám otvoril dvere. Na začiatku to možno budete musieť opakovať, ale postupne to bude robiť automaticky.

Pozývajte k sebe náročných hostí

Ak chcete doma gentlemana, musíte mu nenápadne ukázať gentlemanský príklad. Pozvite k sebe priateľov, ktorí by mohli byť pre neho inšpiráciou. V spoločnosti viacerých takýchto mužov sa bude snažiť prispôsobiť. Vždy ho samozrejme pochváľte a povedzte mu presne, čo sa Vám páčilo.

Buďte príkladom

Nemôžete zmeniť svojho muža na gentlemana, ak sa aj z Vás nestane dáma. Ukážte mu aj Vy svoju najlepšiu stránku, starajte sa o seba, používajte často slová „prosím“ a „ďakujem“. Obliekajte si šaty a noste k nim malú spoločenskú kabelku alebo koženú listovú kabelku do ruky.

Chodievajte na pekné miesta

Je ťažké vychovať si gentlemana, ak chodievate spolu na burger alebo na pizzu alebo dokonca nikam. Začnite si vyberať lepšie reštaurácie, kde sa očakáva určitý dresscode aj správanie. Získate nielen gastronomický zážitok, ale nasajete aj trochu nóbl atmosféry. Začnite však veľmi opatrne, raz za čas úplne stačí.

No a na záver, v minulosti boli muži gentlemanmi od prírody. Potom sa však spoločnosť začala meniť a niektoré zmeny priniesli ženám výhody. A iné zase spôsobili, že muži už necítia potrebu byť gentlemanmi. Ukážte mu, že vy ste to nežnejšie pohlavie a že ho potrebujete!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa