SPOZNAJTE ZNAČKU FURLA

Nedávno som pri listovaní módneho časopisu narazila na kabelky značky FURLA. Zaujali ma svojou eleganciou a prepracovaným dizajnom. Už na prvý pohľad budete mať z týchto značkových kožených kabeliek pocit, že ide o skutočne poctivú prácu. Ste zvedavé, kto za ňou stojí?

 

Spoločnosť FURLA založil pred 92 rokmi pán AldoFurlanetto. Jej sídlo bolo v Bologni a na začiatku sa jej výrobky predávali iba cez sieť veľkoobchodov. V roku 1955 otvorili v Bologni svoj prvý obchod, ktorý funguje dodnes.

V rokoch 1970 – 1980 začali vo FURLA pracovať Aldove deti Carlo, Paolo a Giovanna, ktorá je dnes riaditeľkou tohto impéria. Spoločnosť rýchlo rástla a expandovala najmä na talianskom, francúzskom a americkom trhu. V 90tych rokoch sa presadili v ďalších európskych krajinách a v Ázii. V roku 1999 začala FURLA odovzdávať ocenenie za umenie a podporovať tak mladých talianskych umelcov. Neskôr vytvorila aj nadáciu, ktorá má podporovať súčasnú kultúru v Taliansku a rozvíjať mladé kreatívne talenty. V roku 2014 bolo zrenovované nové sídlo spoločnosti PalazzoFurla v Miláne.

 

A toto vás dostane – FURLA je dnes veľká globálna firma, ktorá má viac ako 1600 zamestnancov, z ktorých 90 % sú ženy. Ich priemerný vek je 36 rokov a zastúpenie tu má 100 rôznych národností.

 

FURLAmá zmysel pre krásu a inovatívny dizajn. Predstavuje kvalitu, radosť a modernosť. FURLA je pre náročnú klientku, ktorá si chce dopriať pravý taliansky luxus. Aj v našej ponuke nájdete kabelky tejto značky. Môžete si vybrať luxusné spoločenské, vrecovité alebo svieže kabelky s logom. Nezabúdajte pritom, že takáto kabelka je investícia, pretože jej hodnota ostáva.

Vaša Juls

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa