SPOZNAJTE ZNAČKU FURLA

Nedávno som pri listovaní módneho časopisu narazila na kabelky značky FURLA. Zaujali ma svojou eleganciou a prepracovaným dizajnom. Už na prvý pohľad budete mať z týchto značkových kožených kabeliek pocit, že ide o skutočne poctivú prácu. Ste zvedavé, kto za ňou stojí?

 

Spoločnosť FURLA založil pred 92 rokmi pán AldoFurlanetto. Jej sídlo bolo v Bologni a na začiatku sa jej výrobky predávali iba cez sieť veľkoobchodov. V roku 1955 otvorili v Bologni svoj prvý obchod, ktorý funguje dodnes.

V rokoch 1970 – 1980 začali vo FURLA pracovať Aldove deti Carlo, Paolo a Giovanna, ktorá je dnes riaditeľkou tohto impéria. Spoločnosť rýchlo rástla a expandovala najmä na talianskom, francúzskom a americkom trhu. V 90tych rokoch sa presadili v ďalších európskych krajinách a v Ázii. V roku 1999 začala FURLA odovzdávať ocenenie za umenie a podporovať tak mladých talianskych umelcov. Neskôr vytvorila aj nadáciu, ktorá má podporovať súčasnú kultúru v Taliansku a rozvíjať mladé kreatívne talenty. V roku 2014 bolo zrenovované nové sídlo spoločnosti PalazzoFurla v Miláne.

 

A toto vás dostane – FURLA je dnes veľká globálna firma, ktorá má viac ako 1600 zamestnancov, z ktorých 90 % sú ženy. Ich priemerný vek je 36 rokov a zastúpenie tu má 100 rôznych národností.

 

FURLAmá zmysel pre krásu a inovatívny dizajn. Predstavuje kvalitu, radosť a modernosť. FURLA je pre náročnú klientku, ktorá si chce dopriať pravý taliansky luxus. Aj v našej ponuke nájdete kabelky tejto značky. Môžete si vybrať luxusné spoločenské, vrecovité alebo svieže kabelky s logom. Nezabúdajte pritom, že takáto kabelka je investícia, pretože jej hodnota ostáva.

Vaša Juls

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojnost s tovarom,a rychla dodavka.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie vybraného tovaru a dobrá ponuka.

Overený zákazník,

Velmi rychle dodanie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa