OBLEČTE SA AKO ŠELMA

Móda je veľmi vrtkavá a premenlivá. Sú trendy, ktoré prichádzajú a odchádzajú. Niektoré sú in pomerne krátko, sú to iba také „výstrelky“. A potom sú trendy, ktoré neodchádzajú. Sú nadčasové. Objavia sa v každej kolekcii. Medzi ne určite patriazvieracie motívy. V móde sa objavujú už od 18.storočia. Sú symbolom sily, bohatstva a luxusu. Ktoré sú to?

Leopard

Drobné čierne škvrny okrúhleho tvaru na svetložltom, zlatom až medenom podklade tvoria skvelý základ pre kombinovanie. Zladíte ich s čiernou, bielou, béžovou, hnedou či dokonca s vínovou. Na koženej kabelke vyzerá leopardí vzor naozaj luxusne.

                                                                           
 

Tiger

Tento vzor je vhodný na denné aj večerné nosenie. Pekne vynikne na šatách, kabátoch či saku. Je veľmi obľúbený u svetových návrhárov aj celebrít. Najodvážnejšie kreácie, ako napríklad tie od Dolce&Gabbana,ho dokonca kombinujú aj s bodkovaným vzorom.
                                                                                     
 

Zebra

Ak by ste si mali vybrať medzi bielou a čiernou, ktorú by ste si vybrali? Obidve!!! Tieto univerzálne farby sa dokonale spájajú v zebrom vzore. Zebry sú sympatické a milé tvory a presne takýto pocit vyvolávajú aj nimi inšpirované kúsky. Sú zábavné a vhodné skôr na voľný čas.  
                                                                             
 

Had

Vzor hadia koža má v sebe niečo tajomné a príťažlivé.So správnymi doplnkami zvýši Vašu eleganciu. Hodí sa naväčšiu plochu, ako napríklad na shopperku alebo na kabelku do práce. Inšpirujte sa talianskymi výrobcami, ktorí prinášajú aj vkusné farebné variácie značky Alessa a Vanda. 
                                                                                     
 

Presvedčili sme vás? Ešte nie? Tak na záver: zvieracie motívy sa vo všeobecnosti považujú za neutrálne, preto ich ľahko skombinujte s vašim súčasným šatníkom. Navyše, štruktúra týchto vzorov vám zabezpečí, že každý jeden výrobok je originál! Tak si poďte vybrať ten svoj!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

spokojnosť s dodaným tovarom

Overený zákazník,

Veľmi prehľadná ponuka, kabelky sú naozaj pekné a kvalitné.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa