NEDOSTALI STE NA VIANOCE TO, ČO STE CHCELI? KÚPITE SI TO PO VIANOCIACH!

Milé dámy, v novom roku Vám prajeme najmä pevné zdravie a veľa príjemných zážitkov! Opäť máme po sviatkoch a s príchodom nového roka sa život po pomaly vracia do normálu. Ak ste si našli pod stromčekom darček, ktorý Vás potešil, blahoželáme. No ak sa tak nestalo a Vy cítite, že by Vám malý nákup podľa vlastného gusta urobil radosť, vitajte v klube.

Kedysi boli prvé mesiace v roku postrachom všetkých predajcov, pretože ich tržby boli najnižšie v roku. Dnes toto tvrdenie ešte stále z veľkej časti platí, aj keď mnohí z nás sa naučili nakupovať práve po Vianociach. Dôvodov je viacero.

V prvom rade nie každému vyhovuje nakupovať pod stresom. A toho je pred Vianocami viac než dosť. Darčeky, dekorácie, jedlo, pohľadnice, poriadok... Je toho toľko, čo chceme stihnúť. Po Vianociach sa nám myseľ vyčistí, emócie sa upokoja a my si dokážeme rozvážne vybrať. Naše rozhodnutia nie sú prvoplánové, ale premyslené. Ako napríklad rozhodnutie kúpiť si jednu poriadnu koženú kabelku, ktorá vydrží dlho. Dámska čokoládová kožená kabelka Florika bude skvelou investíciou. Poslúži Vám ako kožená kabelka do práce, pretože je dostatočne veľká. Použijete ju aj na menšie nákupy, pretože sa vďaka dlhým ramienkam pohodlne nosí na ramene. Okrem toho vyniká táto kožená kabelka elegantným talianskym dizajnom. Musíte uznať, že ide naozaj o nádherný kúsok.

Ďalším dôvodom, pre ktorý sa oplatí nakupovať po Vianociach, je cena. Mnohí predajcovia zľavia z cien aspoň malé percento a Vy si tak kúpite vysnívanú koženú kabelku vo výpredaji s dobrým pocitom, že ste ušetrili. Medzi kabelky, ktoré si môžete na našej stránke kúpiť s 11% zľavou, patrí kožená kabelka Angela. Je to crossbody športová kabelka, ktorá Vám nebude prekážať, pretože je poddajná a prispôsobí sa postave. Budete ju radi nosiť do mesta i na výlety.

Nakupovanie po Vianociach má aj tú výhodu, že darčeky sú už otvorené a Vy viete lepšie vyhodnotiť, čo potrebujete. Našli ste si pod stromčekom taliansku koženú kabelku, ktorá Vás potešila? Doplňte ju napríklad kvalitnou koženou peňaženkou. S výraznou 17% kúpite krásnu peňaženku Maledives, ktorá je veľmi priestranná a praktická.

Povianočné výpredaje prinášajú mnohé zľavy, no netreba úplne strácať hlavu. Nepotrebujete skončiť s plnou skriňou oblečenia a doplnkov, ktoré si nakoniec ani nebudete mať kam vziať. Vyberte si rozvážne a doplňte svoj šatník o kvalitné kúsky, ktoré Vám vydržia. Talianske kožené kabelky medzi ne určite patria.


 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa