NEBOJTE SA BEDROVEJ KABELKY

Hovorí sa, že móda sa opakuje. A na toto tvrdenie by sme našli veľa príkladov. Napríklad také „ľadvinky“, ktoré sa s veľkou slávou vrátili do módy minulý rok. A všetci sme sa pre ne nadchli, lebo vyzerali sviežo a cool. Na moje potešenie som zistila, že im po roku neodzvonilo a stále sú in, preto Vám dnes prinesieme niekoľko tipov ako ich nosiť.

Okolo pása

Nie, nebojte sa, že budete vyzerať ako úzkostlivý turista. Oblečte si peknú maxi sukňu alebo kvetované šaty a vyformujte si ich v páse pomocou koženej bedrovej kabelky. Odporúčame Vám oválnu koženú kabelku značky Wojewodzic, ktorá je dostupná v piatich farbách, z ktorých si určite vyberiete.

Cez hruď

Ak si prehodíte bedrovú kabelku cez hruď, budete vyzerať naozaj moderne a drsne. Urobí to z Vás ženu, ktorá vie, čo sa nosí. Napríklad taký krokodílí vzor na kožených kabelkách Wojewodzic. Sú dostupné v troch univerzálnych farbách a za skvelú cenu. Okrem toho je tento spôsob nosenia kabelky veľmi pohodlný a všetko máte po ruke.

V ruke

Tento spôsob nosenia bedrovej kabelky sa hodí na ležérne príležitosti . Preto si ju pokojne vyberte v jednoduchšom dizajne, napríklad takom ako je ťavia kožená ľadvinka značky Wojewodzic.       

Cez rameno

Tento spôsob nosenia bedrovej kabelky oceníte hlavne, keď sa ponáhľate. Je pohodlný a praktický. Náš tip: ak chcete zaujať určite si kúpte aspoň jednu bedrovú kabelku so zvieracím vzorom. Tigrovaná Wojewodzic kabelka s vlasom bude vyzerať luxusne na ramene aj v ruke.

Ak ešte nemáte svoju koženú ľadvinku, prezrite si našu ponuku na stránke www.kabelkynet.sk. Kabelky sú starostlivo vyberané, vyrobené z pravej kože a za príjemné ceny.

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa