NAJLEPŠIE LETNÉ DOPLNKY

Najlepšie letné doplnky

Milé dámy, ste pripravené na leto? Nie, nemyslíme teraz na dokonalú postavu. Tú má iba 25 žien na svete. Hovorí sa im topmodelky. My myslíme na všetky tie kvetinové šaty, hravé tričká s nápismi a pohodlné sandále. Ak ich už máte, skontrolujte si s nami aj doplnky, ktoré toto leto musíte mať.

Mašle
Mašľa je tento rok absolútnym trendom. Objavila sa na svetových týždňoch módy, na odovzdávaní zlatých glóbusov a mala by sa určite objaviť aj vo vašom šatníku. Najlepšie ako romantická čelenka, gumička do vlasov, prípadne ozdoba na topánke či kabelke.

                                  

Klobúky
Niektoré módne trendy vedia poriadne prekvapiť. Medzi ne patria aj rybárske klobúky, s ktorými toto leto trafíte do čierneho. Okrem toho, že Vás chránia pred úpalom, za ich používanie Vám budú vďačné aj Vaše vlasy. Vyberte si klobúk vo svojom obľúbenom dizajne!

                                        

Mini kožené kabelky
Tento rok praje malým kabelkám. Na leto sa hodia, pretože okrem telefónu, platobnej karty a hydratačného balzamu na pery nič viac  naozaj nepotrebujeme. In budete aj s kabelkou, ktorá má na sebe strapce alebo podobný dekoračný prvok.
                                                 

Slnečné okuliare
Zabudnite na letecké či nadrozmerné tmavé okuliare! Tento rok sú moderné športové tvary a farby, okuliare v tvare mačacích očí a okrúhle rámy s farebnými sklami. Na tieto trendy treba mať aj trochu odvahy, ale je leto, tak prečo sa neodviazať!

                                      

Plavky
Jednou z vecí, pre ktoré leto milujeme, je dovolenka zahŕňajúca kúpanie a opaľovanie. Tá vytvára jedinečnú príležitosť predviesť sa v plavkách. Medzi stále aktuálne patria skôr jednodielne plavky. Ozdobené viazaním na prsiach, s opaskom, volánikom či dokonca s dlhým rukávom. Stačí si vybrať!

                                                  

Zhrnuli sme pre Vás tohtoročné trendy v letných doplnkoch. S našimi radami sa Vám určite podarí docieliť skvelý letný look! Nezabudnite tiež na kvalitné opaľovacie krémy, pitný režim, dobrú spoločnosť a hlavne oddych!
Vaša Juls
 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa