NAJKVALITNEJŠIE KABELKY

Milé dámy,

Na dobré si treba počkať a to platí stopercentne aj o dnešnom článku. V ňom Vám totiž predstavíme tie najkvalitnejšie kabelky. Ako už tušíte, ide o kožené kabelky vyrobené z hovädzej kože.

Kožené výrobky sú často tŕňom v oku rôznym ekologickým aktivistom. A určite je dobré šíriť v tomto smere osvetu a prispievať k udržateľnému životu na našej planéte. Ale treba tiež poznamenať, že žiadna farma na svete nechová hovädzí dobytok preto, aby vyrábala kabelky. Hovädzí dobytok sa chová primárne pre potravinársky priemysel a spracovanie kože je druhotný proces. Hovädzia koža je rokmi overená pevná a odolná surovina. Preto ak investujete do kvalitnej koženej kabelky z hovädzej kože, vydrží Vám dlho a nebudete si kupovať novú každého polroka. V našom eshope nájdete niekoľko talianskych kabeliek vyrobených z hovädzej kože, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie zákazníčky. Toto sú ony.

Krásna kabelka dostatočných rozmerov, ktorá je vhodná na nosenie do práce. Na elegancii jej pridáva, že si udrží svoj tvar aj prázdna. Vďaka dlhým rúčkam sa dá pohodlne nosiť na ramene. Napriek tomu, že je dostupná v základných farbách, pôsobí veľmi draho. Lebo menej je niekedy viac.

Medzi silné stránky Talianov patrí bezpochyby vkus, dizajn a zmysel pre pekné veci. Kožená kabelka Diana je dôkazom toho, ako sa dá prepojiť ležérnosť a elegancia. Crossbody kabelka Diana dodá luxus aj športovému outfitu. Praktické členenie kabelky je vhodné pre aktívne trávenie voľného času. Ak máte radi farebnosť, odporúčame Vám koženú kabelku Viera. Výzorom je podobná kabelke Diana, ale je dostupná vo viacerých farbách. Jej prijateľná cena a mladistvý vzhľad Vás presvedčí.

Tento model je určený pre milovníčky klasických nadčasových vecí. Drobné ozdobné prvky pôsobia nerušivo a nechajú vyniknúť pravý kožený vzhľad. Kabelka je ľahká na nosenie, hodí sa do práce, ale aj na cestovanie. Je dostupná v troch farbách a svojou univerzálnosťou by mala byť súčasťou každého ženského šatníka.

Po krásnej a kvalitnej koženej kabelke túži hádam každá z nás. Ak Vás dnešné tipy zaujali, pozrite si viac na našom e-shope www.kabelkynet.sk. Nájdete tam bohatú ponuku talianskych kabeliek rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Stačí si len vybrať.

Príjemné nakupovanie

Vaša Juls

 


 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa