MINIMALISTICKÝ ŠATNÍK

Milé dámy, vyvolal dnešný názov článku vo Vás úzkosť? Myslíte si, že minimalistický štýl znamená „mám málo oblečenia“? Nie, nebojte sa! Minimalistický štýl je charakteristický kúskami, ktoré sú jednoduché, čisté a vzájomne dokonale kombinovateľné. Čo v preklade znamená, že ak sa Vám podarí vybudovať takýto šatník, tak už nikdy nebudete stáť pred plnou skriňou a nemať si čo obliecť. Ako na to?

 

V prvom rade sa musíte kriticky pozrieť na svoj šatník a vytriediť všetko oblečenie, ktoré z rôznych dôvodov nenosíte. Pozorne si túto kôpku prezrite a odpovedzte si na otázku prečo tieto veci nenosíte? Sú Vám malé, veľké? Nekvalitné? Poškodené? Nemoderné? Je veľmi potrebné poznať svoju postavu a vedieť aký strih Vám sedí. To Vám pomôže vybrať si oblečenie, ktoré zvýrazní Vašu krásu.

Potom sa zamerajte na farebnosť. Z Vášho šatníka by malo byť na prvý pohľad jasné, aké farby radi nosíte. Vyberte si tri alebo štyri obľúbené farby a nakupujte si oblečenie iba v nich. Uvidíte, že takto budete všetky Vaše kúsky rada nosiť. Vyberajte si rezervovanejšie kúsky, veľká časť minimalistického šatníka by mala byť v neutrálnych bielych, čiernych či pieskových farbách.

Doplnky vyberajte rozumne. Nepodliehajte každému trendu. Vyberajte si skôr kvalitné a trvácne veci. Tak napríklad také slnečné okuliare. Hoci každý rok prinesie nejaký výstrelok, Vašej tvári aj tak pristane len jeden prípadne dva typy. A presne tieto by ste mali vlastniť. Čo sa týka kabeliek, najrozumnejšie je investovať do kvalitnej koženej kabelky. V tomto prípade platí väčšia je lepšia. Veľká kožená kabelka Vám poslúži do práce aj na nákupy. Ak si navyše vyberiete taliansku koženú kabelku, môžete sa tešiť z nadčasového dizajnu, vďaka ktorému kabelka nevyjde z módy.

Nuž milé dámy, čo tak prehodnotiť svoj šatník? Áno, je to prácne a ťažko sa odhodlať, ale prinesie Vám to ovocie v podobe ušetreného času, nervov aj peňazí. Veľa zdaru!

Vaša Juls

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa