MILUJEME VEĽKÉ KOŽENÉ KABELKY

Ak pozrieme do ulíc, vidíme že sa skončila doba v ktorej bola uniformita, veľa sa mení a znova sa do módy vrátili veľké kožené kabelky. A preto sa už nebudete musieť trápiť s tým, čo vložiť do vašej malej kabelky, keď so sebou po celý deň potrebujete mať toľko prepotrebných vecí. Kabelky šité dnes vám vychádzajú v ústrety. Návrhári v Taliansku myslia na vás  a preto navrhujú kožené kabelky, do ktorých sa zmestí všetko nielen na voľný čas, ale aj do práce. Už si nebudete musieť nosiť kabelku v jednej ruke a zároveň pracovný diár pod pazuchou. Fľašku s občerstvením v igelitovej taške z obchodu, ktorý Vám ju dajú zaplatiť a zároveň ponesiete ich reklamu, pre nich zadarmo. 

Rôznorodosť vo farbách 


Ak si kladiete otázku a pýtate sa, aké farby či materiály sú v tomto roku IN tak odpoveďou môžeme potešiť prakticky každú dámu. V móde sú totiž všetky farby!  Áno, vyberte si farbu, ktorá sa vám páči najviac, jednoducho ju zladíte, pretože dnes sa už neladia prísne farebné kontrasty  a čo sa týka materiálov, tak pravá koža Vám vydrží oveľa dlhšie než iné materiály. 

 

Internetový nákup


Pri kúpe kabelky cez internet dbajte na to, aby bola kožená taška s viacerými funkciami a zároveň aby vám nebrala pohodlie pri nosení, pretože s kabelkou budete chodiť celé dni a občas bude naložená o niečo viac. Taktiež nezabúdajte, aj keď sa riadite módnymi trendmi, že kožená kabelka by mala byť aj bezpečná, k tomu vám môže pomôcť zips na vstupe do kabelky. Materiál, z ktorého je vyrobená by mal byť príjemná na dotyk a mala by dobre vypadať aj prázdna.  

 

Kabelka, ktorá nesklame.


Veľká, praktická, štýlová a univerzálna – taká je táto medovo hnedá kožená kabelka. Ak ešte nemáte podobnú v šatníku, určite by ste mali nad ňou pouvažovať. Môžete si ju zobrať  do práce ale aj na bežné nosenie k rifliam. Vynosíte ju v zime aj v lete a jej kúpu určite neoľutujete.

 

 Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojnost s tovarom,a rychla dodavka.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie vybraného tovaru a dobrá ponuka.

Overený zákazník,

Velmi rychle dodanie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa