MILUJEME VEĽKÉ KOŽENÉ KABELKY

Ak pozrieme do ulíc, vidíme že sa skončila doba v ktorej bola uniformita, veľa sa mení a znova sa do módy vrátili veľké kožené kabelky. A preto sa už nebudete musieť trápiť s tým, čo vložiť do vašej malej kabelky, keď so sebou po celý deň potrebujete mať toľko prepotrebných vecí. Kabelky šité dnes vám vychádzajú v ústrety. Návrhári v Taliansku myslia na vás  a preto navrhujú kožené kabelky, do ktorých sa zmestí všetko nielen na voľný čas, ale aj do práce. Už si nebudete musieť nosiť kabelku v jednej ruke a zároveň pracovný diár pod pazuchou. Fľašku s občerstvením v igelitovej taške z obchodu, ktorý Vám ju dajú zaplatiť a zároveň ponesiete ich reklamu, pre nich zadarmo. 

Rôznorodosť vo farbách 


Ak si kladiete otázku a pýtate sa, aké farby či materiály sú v tomto roku IN tak odpoveďou môžeme potešiť prakticky každú dámu. V móde sú totiž všetky farby!  Áno, vyberte si farbu, ktorá sa vám páči najviac, jednoducho ju zladíte, pretože dnes sa už neladia prísne farebné kontrasty  a čo sa týka materiálov, tak pravá koža Vám vydrží oveľa dlhšie než iné materiály. 

 

Internetový nákup


Pri kúpe kabelky cez internet dbajte na to, aby bola kožená taška s viacerými funkciami a zároveň aby vám nebrala pohodlie pri nosení, pretože s kabelkou budete chodiť celé dni a občas bude naložená o niečo viac. Taktiež nezabúdajte, aj keď sa riadite módnymi trendmi, že kožená kabelka by mala byť aj bezpečná, k tomu vám môže pomôcť zips na vstupe do kabelky. Materiál, z ktorého je vyrobená by mal byť príjemná na dotyk a mala by dobre vypadať aj prázdna.  

 

Kabelka, ktorá nesklame.


Veľká, praktická, štýlová a univerzálna – taká je táto medovo hnedá kožená kabelka. Ak ešte nemáte podobnú v šatníku, určite by ste mali nad ňou pouvažovať. Môžete si ju zobrať  do práce ale aj na bežné nosenie k rifliam. Vynosíte ju v zime aj v lete a jej kúpu určite neoľutujete.

 

 Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa