ĽAHKÁ KOŽENÁ KABELKA

Ľahká kožená kabelka


Veľké kožené kabelky sú z pravidla ťažšie a nabádajú nás, aby sme do nich napchali množstvo veľmi potrebných vecí, v čase, keď ich vkladáme do kabelky. Neskôr sa ukáže, že z množstva potrebných vecí je aj niečo nepotrebné, ako je plná súprava na líčenie alebo knihy na cesty, dáždniky, náhradné nákupné tašky, niekedy aj dve,tri.....Sú dni, keď je pre nás všetko toto vybavenie úplne zbytočné. Každá žena, ktorá sa nechce preťažovať, si vyberie menší model kabelky, aby si zobrala len to, čo naozaj potrebuje. Platí to najmä pre tie naše dámy, ktoré musia cestovať mestskou hromadnou dopravou a vtedy su uvedomujú, že veľká kabelka je v preplnených autobusoch nielen nepríjemnosťou, ale aj nebezpečenstvom, pretože je oveľa jednoduchšie ju otvoriť a niečo z nej vybrať.
Kabelka do práce alebo na bežné nosenie, klasická stredná. Stredne veľký, ale priestranný model kabelky, do ktorej sa zmestia všetky potrebné veci každej ženy. Kabelka pre viacúčelové ženy, ktoré nosia menšie množstvo dokladov a hľadajú klasickú kabelku strednej veľkosti. Takou koženou kabelkou je u nás kabelka Frame.                                                                                                                  

        

 

Toto je stredne veľká kabelka a jej priestranný model, do ktorej sa zmestia všetky potrebné veci každej ženy. Kabelka pre viacúčelové ženy, ktoré nosia menšie množstvo dokladov a hľadajú ľahkú kabelku strednej veľkosti. Do tohto modelu sa aj napriek stredným rozmerom určite zmestia najnutnejšie veci. V strede tašky je jedna hlavná priehradka a menšie vrecko na zips, ďalšou výhodou tašky sú dve malé vrecká na prednej strane. Kabelku je možné nosiť v ruke alebo na dlhom popruhu vo variante crossbody. V našom internetovom obchode www.kabelkynet.sk nájdete niekoľko farieb tohto modelu.

Ponúkame Vám aj kabelku, ktorá má povrch pevný. Pre dámy, ktoré nemajú rady povrchy mäkke je tu kabelka Carina. 

         

Nosiť ju môžete v ruke kde nie je dlhá, tiež na predlaktí, ale aj crossbody na dlhom ramienku. Jej prevedenia čo do farby a povrchu pravej kože nájdete TU!

 

Stredne veľké kožené kabelky tiež pre nás vyrába firma Wojewodzic. Modely nájdete TU! 

  

zdroj: google

 

Apolonia

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa