KVALITNÉ KUFRE ZA SKVELÉ CENY

Po ťažkých mesiacoch v karanténe a neistej situácii v spoločnosti sa bežný život pomaly obnovuje. Strávili sme leto bez väčších obmedzení, dokonca sa znovu dá aj cestovať.  Preto by sme Vám dnes chceli predstaviť sadu kvalitných kufrov, ktorú určite využijete, keď sa najbližšie niekam vyberiete aj Vy.  
Cestovné kufre v našej ponuke sú vyrobené z kvalitného tvrdeného materiálu ABS. A keďže ich vyrábajú Taliani, všetky sa vyznačujú elegantným dizajnom. V našom e-shope nájdete samostatné kufre v troch základných veľkostiach. Avšak, tento krát sa Vám oplatí pozrieť na ponuku celej sady, nakoľko pri niektorých ušetríte desiatky eur.


Sada cestovných kufrov Jony uspokojí nároky celej rodiny. Ak cestujete obvykle z pracovných dôvodov, odporúčame Vám kufre Jony v neutrálnej čiernej alebo champagne farbe.  Ak radi pútate pozornosť, ako stvorená bude pre Vás sada kufrov v jasnej červenej farbe. Pri batožinovom páse na letisku ušetríte s týmto prevedením veľa času. Pre jemnejšie povahy je celá sada dostupná aj v pudrovej ružovej farbe, pre pánov v intenzívnej modrej farbe. 


Kufre majú zdvojené kolieska a výsuvnú rukoväť. Objem kufrov je 36, 56, 89 a 114 litrov a každý z nich obsahuje kódovací zámok. Ten je síce užitočný, ale nie vždy to automaticky znamená, že Vaša batožina ostane v bezpečí. Preto Vám prinášame aj niekoľko základných pravidiel:  


    • Vždy si svoju batožinu baľte sami. Možno sa Vám to zdá samozrejme, ale naozaj nikdy nikoho nežiadajte, aby pobalil kufre za Vás. Pri prekračovaní hraníc musíte vedieť presne, čo je obsahom Vašej batožiny. 


    • Uzavrite si vhodné cestovné poistenie. Toto platí vždy, aj ak ste mali doteraz šťastie. Stratená či odcudzená batožina nie je veľmi príjemná vec na riešenie a aspoň čiastočná finančná náhrada Vám pomôže k znovuzískaniu vecí ako napríklad notebook, fotoaparát a pod. 


    • Nikdy nenechávajte svoju batožinu bez dozoru. Ak trávite cestovaním veľa času, toto upozornenie sa Vám prehráva v hlave samé od seba. Nikdy ani len na malú chvíľu nenechávajte Vašu batožinu bez dozoru, či už v autobuse alebo na letisku. V hotelových izbách si držte batožinu zamknutú. 


    • Cenné veci, ako napríklad pas či preukazy noste vždy pri sebe. Avšak, nie v ruksaku na chrbte. Takto sú pre potenciálneho zlodeja najľahšie dostupné. Veľa ľudí si myslí, že by cítili, keby sa im niekto snažil ukradnúť niečo z ruksaku, ale verte mi, vreckári sú šikovnejší. Najbezpečnejší spôsob ako nosiť osobné a hodnotné veci je zatvorená crossbody kabelka, ktorú máte umiestnenú vpredu. 


Veríme, že Vás dnešný článok znovu naladil na cestovanie a že sa vyberiete na nejaký pekný bezstarostný výlet s Vašim novým kufrom Jony. 
Vaša Juls 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa