KOŽENÁ KABELKA AKO UŽITOČNÝ DARČEK

Kožená kabelka ako užitočný darček.

Predovšetkým kožená kabelka prinesie sviatočnú atmosféru pre naše milované mamky či manželky, keď ju venujeme ako darček. A bez ohľadu na to, koľko má rokov, im vyvolá na perách úsmev. Dnes Vám ukážeme niekoľko takých, ktoré by si každá z nás vedela predstaviť ako úžitočný darček.

Kožená kabelka Rina

Táto nadčasová klasika má všestranné využitie, dá sa nosiť v ruke aj cez plece. Je veľmi elegantná a kvalitne spracovaná, takže Vám určite dlho vydrží. Je dostupná v univerzálnej tmavej farbe a budete vďaka nej vyzerať naozaj šik.

Bedrová kožená kabelka Adriana

Bedrové kabelky sa momentálne tešia veľkému úspechu. Nosia sa ležérne prehodené cez plece, na hrudi alebo zapnuté na páse. Sú štýlové a praktické. Talianska kožená kabelka Adriana má jednoduchý a efektný dizajn. Ak sa nebojíte nových vecí, určite vyskúšajte.

Crossbody kožená kabelka Diana

Z tejto čokoládovej krásky je na prvý pohľad jasná jej vysoká kvalita. Je vyrobená z pravej hrubej kože a napriek tomu je jej cena dostupná. Využijú ju najmä aktívne ženy, ktoré radi trávia voľný čas na prechádzkach, v športových a pohodlných outfitoch.

Žltá kožená kabelka so zlatým kovaním

Tento extravagantný kúsok bol vyrobený na to, aby pútal pozornosť. Vyniká farbou aj luxusne vypadá. Môžete sa pokojne obliecť do neutrálnych i tmavých farieb, táto kabelka ich zaručene prežiari.

Toto je pár tipov, ktorými by ste mohli inšpirovať Vašich najbližších. Nechajte si náš článok nenápadne otvorený na Vašom počítači a možno Vás prekvapí niektorá z našich talianskych kožených kabeliek pri najbližšom sviatku. Za pokus to stojí! Ak by ste si najradšej kabelku vybrala sama, určite Vás poteší darčeková poukážka na nákup v našom eshope. V ponuke máme darčekové poukazy na nákup v hodnote 30 až 150 Eur.

Na záver Vám prajeme, aby Vaše narodeniny či meniny boli pre Vás naozaj radostné a pokojné, aby ste boli obklopené ľuďmi, ktorí Vás majú radi! Tešíme sa na Vás na našom e-shope www.kabelkynet.sk.

Vaša Juls

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kabelka sa mi páči som spokojná s nákupom.

Overený zákazník,

Som spokojná s týmto internetovým obchodom po každej stránke.

Overený zákazník,

rýchle vybavenie, kabelka vo výbornej kvalite

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa