KOŽENÁ PEŇAŽENKA, KTORÁ POTEŠÍ

Inšpirácia na dnešný článok je veľmi osobná. Už dlhšie potrebujem novú peňaženku a keďže moja súčasná to so mnou dlho nevydržala, tak som sa poučila a rozhodla som sa pre koženú. Pri hľadaní tej novej som natrafila na toľko podnetov, že som sa rozhodla venovať tejto téme celý článok. Verím, že zaujme aj Vás.

Prvá vec, ktorú si treba dobre premyslieť, je veľkosť peňaženky. Mňa vždy lákali veľké peňaženky, ktoré vyzerajú skoro ako malé kabelky. Zmestí sa do nich veľa potrebného, peniaze, doklady, potvrdenia a niekedy aj kľúče. Ale zistila som, že toto je tiež cesta, ako peknú peňaženku zničiť. Keď ju často prepĺňate, zapínate na doraz alebo používate na veci, ktoré do nej nepatria. Veľké peňaženky tiež zaberú veľa miesta, takže k nim potrebujete vo väčšine prípadov aspoň strednú kabelku. Krásne kožené peňaženky vyrába spoločnosť Wojewodzic a nájdete ich v našej ponuke v rôznych farbách.

Ďalšou charakteristikou, ktorú netreba zanedbať, je kvalita použitého materiálu. Moja súčasná peňaženka bola svetlá a časom zošedla. Okrajové časti má zoškreté a nevyzerá to pekne. Preto si tento krát určite kúpim koženú peňaženku. Pri častom používaní je naozaj potrebný odolný materiál a kvalitné spracovanie, ktoré je u našich dodávateľov zaručené.

No a aby som potešila svoj ženský zmysel pre detail, hľadala som koženú peňaženku s nejakou peknou ozdobou. Veľmi sa mi páči aj vzor hadia koža, ale tento krát to u mňa vyhrala tmavomodrá luxusná kožená peňaženka Wojewodzic so strieborným zapínaním a so Swarowski kryštálikom.

Peňaženka je pre ženu módnym doplnkom. Keď ste majiteľkou krásnej peňaženky, tešíte sa na každú chvíľu, kedy ju budete môcť vytiahnuť a kedy ju uvidia aj ostatní. A keďže peňaženka je úplne vhodný darček, nebojte sa o ňu požiadať pri najbližšej príležitosti. Ja tú svoju dostanem na meniny.

Prajem príjemné hľadanie!

Vaša Juls


 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa