Kožená kabelka Shopper

                  Nákupné tašky, prípadne shopperky - sú vyhľadávané kožené kabelky. 

 

Nákupná taška, prípadne shopper kabelka je veľmi vyhľadávaná nami dámami. Hlavne matky v domácnosti sú dámy, ktoré sa neustále snažia uspokojiť svoju rodinu a nakúpiť svojím milovaným osobám všetko po čom túžia. Práve z tohto dôvodu žena potrebuje niesť svoj nákup vo veľkej, pevnej a pritom štýlovej koženej kabelke.  V dnešnom článku Vám  chceme ukázať, že veľká - priestranná kabelka a taška môže byť štýlová, moderná a vyhovuje súčasným trendom.

Talianske shopperky majú dizajn ženský, módne farby a objem, ktorý spĺňa naše požiadavky. V súčasnej dobe je kabelka nielen na nakupovanie. Máme radosť, ak kúpime kúsok ktorý môžeme nosiť každý deň bez ohľadu na príležitosť. K takým shopperkám patria aj tieto kúsky a im podobné.

 

     

Nie sme prekvapení v Taliansku pri nákupoch týchto kabeliek, že vypadajú veľké, no pritom nie sú ako bežné nákupné tašky. Sú ozdobené rôznymi príveskami a to preto, aby sa dali nosiť ako dizajnový kúsok. My dámy ráno odchádzame z nášho domova, vyberáme si kabelku tak aby sme sa mohli zladiť k svojmu outfitu a to nielen farebne ale aj s pocitom poobednej potreby. A na toto myslia aj módny návrhári  a navrhujú kabelku shopperku aj na bežné nosenie takú, aby bola veľmi ženská a moderná, pretože vedia, že my dámy hľadáme pohodlie - preto tie dlhé ramienka cez plece, veľkosť  - preto ten vzhľad nákupného koša,  a originálny štýl - preto veľká farebná škála a rôzne moderné prívesky. 

1. Milujeme, ak má kabelka jemný prívesok, pretože vtedy nie je fádna.  

       

                                          
2. Milujeme ak sa kabelka - shopperka dá z boku zmenšiť 

                                         

               


   
3.Milujeme, ak má naša kabelka prvok, ktorý nevidíme na žiadnej inej dáme.
                 
 

 

 Také sme my dámy. Ale prečo nie, pokiaľ si môžeme vyberať, tak si vyberáme.

 

Zdroj: kabelkynet.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľmi rýchle dodanie, krásne zabalené.

Overený zákazník,

spoľahlivý obchod, rýchle vybavenie

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa