Kožená kabelka Shopper

                  Nákupné tašky, prípadne shopperky - sú vyhľadávané kožené kabelky. 

 

Nákupná taška, prípadne shopper kabelka je veľmi vyhľadávaná nami dámami. Hlavne matky v domácnosti sú dámy, ktoré sa neustále snažia uspokojiť svoju rodinu a nakúpiť svojím milovaným osobám všetko po čom túžia. Práve z tohto dôvodu žena potrebuje niesť svoj nákup vo veľkej, pevnej a pritom štýlovej koženej kabelke.  V dnešnom článku Vám  chceme ukázať, že veľká - priestranná kabelka a taška môže byť štýlová, moderná a vyhovuje súčasným trendom.

Talianske shopperky majú dizajn ženský, módne farby a objem, ktorý spĺňa naše požiadavky. V súčasnej dobe je kabelka nielen na nakupovanie. Máme radosť, ak kúpime kúsok ktorý môžeme nosiť každý deň bez ohľadu na príležitosť. K takým shopperkám patria aj tieto kúsky a im podobné.

 

     

Nie sme prekvapení v Taliansku pri nákupoch týchto kabeliek, že vypadajú veľké, no pritom nie sú ako bežné nákupné tašky. Sú ozdobené rôznymi príveskami a to preto, aby sa dali nosiť ako dizajnový kúsok. My dámy ráno odchádzame z nášho domova, vyberáme si kabelku tak aby sme sa mohli zladiť k svojmu outfitu a to nielen farebne ale aj s pocitom poobednej potreby. A na toto myslia aj módny návrhári  a navrhujú kabelku shopperku aj na bežné nosenie takú, aby bola veľmi ženská a moderná, pretože vedia, že my dámy hľadáme pohodlie - preto tie dlhé ramienka cez plece, veľkosť  - preto ten vzhľad nákupného koša,  a originálny štýl - preto veľká farebná škála a rôzne moderné prívesky. 

1. Milujeme, ak má kabelka jemný prívesok, pretože vtedy nie je fádna.  

       

                                          
2. Milujeme ak sa kabelka - shopperka dá z boku zmenšiť 

                                         

               






   
3.Milujeme, ak má naša kabelka prvok, ktorý nevidíme na žiadnej inej dáme.
                 
 

 

 



Také sme my dámy. Ale prečo nie, pokiaľ si môžeme vyberať, tak si vyberáme.

 

Zdroj: kabelkynet.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa