KOŽENÁ KABELKA NA KAŽDÝ DEŃ.

Ráno vstaneme, dáme si svoju malú kávu a obrazne povedané, letíme do práce. V hlave sa nám premieta deň, ktorý nás čaká, v tom sa nám vynorí skoro istota, že prídeme večer.  Keďže žijeme v takej civilizácii aká je, tak máme potrebu pri odchode z domu niesť so sebou všetko čo nás počas dňa čaká a čo všetko budeme potrebovať. Možno dáždnik určite peňaženku, doklady, náhradnú tašku na nákup, okuliare, vreckovky, trocha vody na vykrytie náhleho nedostatku pitného režimu a tiež plnú malú kozmetickú tašku. Akosi tak automatický beriete veľkú tašku, ktorá pomestí vaše všetko. Preto klientky často hľadajú takéto kabelky na každý deň.

Určite to nie je ľahká úloha – možností je niekoľko, že po preskúmaní len niektorých z nich môžete pochybovať o svojej schopnosti sa správne rozhodnúť. Kožená kabelka, ktorá vás bude sprevádzať každý deň, sa navyše musí vyznačovať niekoľkými vlastnosťami. Je to jej kapacita, vždy je dôležitá pohodlnosť nosenia, tiež štýl a hlavne univerzálny charakter. Čo je veľmi dôležité že sa má hodiť k množstvu rôznych štýlov a tiež sa hodí  ku všetkým veciam, ktoré zvyčajne nosíte so sebou, však? Aby sme vám uľahčili výber, pripravili sme pre vás zoznam kožených kabeliek na každý deň, ktoré sú v našom obchode najobľúbenejšie.

Pozrime si kabelku Salváre. Je to kožená kabelka vrecovitého typu, tiež k športovému oblečeniu, ktorá je dobrá v tom, že vám oslobodí ruky tým, že si dáte dlhé ramienko a idete. Máme aj rôzne farebné možnosti. TU! 

                                                                  

 

 

Ďalšia kabelka, ktorá má také vlastnosti že je to doplnok na každý deň je kožená kabelka Glonia.
Takáto kabelka je pre dámy, ktoré rady nosia elegantné TOP outfity a takúto kabelku tieto dámy nosia na predlaktí. Kabelka naozaj pomestí všetko to, čo som už hore uviedla. 

                                                                    

Ďalším kúskom módneho doplnku vo forme koženej kabelky na každý deň je kabelka Zoe. 

Kabelka je bez vrecka, ktoré je šité stredom kabelky. V tejto kabelke si môžete dokonca odniesť aj svoju krabičkovú stravu. Čo je myslím TOP. Pretože všetci potrebujeme jesť, ale niektoré máme aj diétny režim.  

                                                                       

 
 

Ak sa vám nepáčia tieto kožené kabelky, ktoré som vám opísala, ešte stále máte možnosť vstúpiť do nášho e-shopu a pozrite si shopperky. Tam máme všetky kožené kabelky väčšie. 

 

Prajeme Vám príjemný nákup. 

 

Apolonia

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

spokojnosť s dodaným tovarom

Overený zákazník,

Veľmi prehľadná ponuka, kabelky sú naozaj pekné a kvalitné.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa