KOŽENÁ KABELKA AGATA

Milé dámy,

S príchodom prvých jarných dní sa všetky cítime trochu živšie, sviežejšie a optimistickejšie. A presne taká je aj kožená kráska  Agata, ktorá sa objavila v našich novinkách a zaslúži si Vašu pozornosť. Poďme sa na ňu pozrieť.

Kožená kabelka Agata má prepracovaný taliansky dizajn. Je dostupná v neutrálnych aj výrazných farbách. Jej povrch je oživený zvieracím vzorom, ktorý z nej robí naozaj dobrú voľbu. Kabelku je možné nosiť v ruke, na lakti i na ramene a udrží si svoj tvar aj prázdna.

Kožená kabelka Agata v bielej farbe sa dokonale hodí k letným outfitom. Tie bývajú spravidla svetlé, ľahké, vzdušné, námornícke či kvetované. Biela kabelka bude ladiť k väčšine z nich a pridá Vám na elegancii.

Podľa amerických stylistov existujú tri spôsoby ako nosiť červenú koženú kabelku. Môžete ju nechať vyniknúť pri neutrálnych outfitoch. Alebo si vytvoriť monochromatický outfit z rôznych odtieňov červenej. A posledná možnosť pre najodvážnejšie dámy je kombinovať červenú s inou výraznou farbou.

Kožená kabelka Agata je dostupná aj v prekrásnej tyrkysovej farbe. Táto farba sa hodí skôr chladnejším typom. Kombinujte ju s neutrálnymi farbami alebo s ďalším doplnkom v rovnakej farbe, napríklad so šatkou alebo topánkami.

A nakoniec nadčasová klasika – kožená kabelka Agata v čiernej farbe. Stredne veľká a oživená zvieracím vzorom sa hodí takmer ku všetkému. Ak hľadáte kvalitný univerzálny kúsok do svojho šatníka, túto kabelku určite odporúčame.

Na jar sa väčšina z nás pustí do triedenia šatníka, zbavujeme sa vecí, ktoré už nenosíme a vytvárame miesto pre nové. Kvalitná kožená kabelka však vydrží vo Vašom šatníku dlhé roky. Nájdite inšpiráciu v našich novinkách!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Férová komunikácia.

Overený zákazník,

Pohodlný nákup

Overený zákazník,

Som spokojná, všetko ok Rýchle dorucenie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa