KOŽENÁ KABELKA AGATA

Milé dámy,

S príchodom prvých jarných dní sa všetky cítime trochu živšie, sviežejšie a optimistickejšie. A presne taká je aj kožená kráska  Agata, ktorá sa objavila v našich novinkách a zaslúži si Vašu pozornosť. Poďme sa na ňu pozrieť.

Kožená kabelka Agata má prepracovaný taliansky dizajn. Je dostupná v neutrálnych aj výrazných farbách. Jej povrch je oživený zvieracím vzorom, ktorý z nej robí naozaj dobrú voľbu. Kabelku je možné nosiť v ruke, na lakti i na ramene a udrží si svoj tvar aj prázdna.

Kožená kabelka Agata v bielej farbe sa dokonale hodí k letným outfitom. Tie bývajú spravidla svetlé, ľahké, vzdušné, námornícke či kvetované. Biela kabelka bude ladiť k väčšine z nich a pridá Vám na elegancii.

Podľa amerických stylistov existujú tri spôsoby ako nosiť červenú koženú kabelku. Môžete ju nechať vyniknúť pri neutrálnych outfitoch. Alebo si vytvoriť monochromatický outfit z rôznych odtieňov červenej. A posledná možnosť pre najodvážnejšie dámy je kombinovať červenú s inou výraznou farbou.

Kožená kabelka Agata je dostupná aj v prekrásnej tyrkysovej farbe. Táto farba sa hodí skôr chladnejším typom. Kombinujte ju s neutrálnymi farbami alebo s ďalším doplnkom v rovnakej farbe, napríklad so šatkou alebo topánkami.

A nakoniec nadčasová klasika – kožená kabelka Agata v čiernej farbe. Stredne veľká a oživená zvieracím vzorom sa hodí takmer ku všetkému. Ak hľadáte kvalitný univerzálny kúsok do svojho šatníka, túto kabelku určite odporúčame.

Na jar sa väčšina z nás pustí do triedenia šatníka, zbavujeme sa vecí, ktoré už nenosíme a vytvárame miesto pre nové. Kvalitná kožená kabelka však vydrží vo Vašom šatníku dlhé roky. Nájdite inšpiráciu v našich novinkách!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spoľahlivosť

Overený zákazník,

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa