KABELKA NA CESTOVANIE

Milé dámy, hoci to tento týždeň vonku tak nevyzeralo, leto je už naozaj za dverami. Ak patríte k tým šťastnejším, čaká na Vás poriadna letná dovolenka. Prípadne si zaslúžený oddych spestríte krátkymi výletmi. Aby ste si to poriadne užili, poradíme Vám ako si vybrať správnu kabelku na cestovanie.

Na rozdiel od bežného pracovného dňa, počas cestovania potrebujeme mať po ruke veľa drobností ako napríklad vodu, rôzne lístky, pas, telefón, peňaženku, mince. Preto pri výbere kabelky na cestovanie dbajte o to, aby mala viaceré priehradky prípadne vrecká na zips. Hľadanie v nej bude oveľa prehľadnejšie. Pozrite si napríklad taliansku koženú kabelku Zolana. Je strednej veľkosti, okrem hlavnej priehradky má zadné vrecko na zips a dve vrecká na mobil. To sa zíde! 

             máme aj kufre                 

Čo sa týka bezpečnosti, jednoznačne vedie crossbody kabelka. Vôbec sa nedá ľahko strhnúť, a tým, že ju nosíme tesne na tele, cítime ak sa k nej náhodou chce niekto dostať. Tiež je vhodné, aby bola nenápadná. Aby zbytočne nekričala „Hey, moja majiteľka je turistka a má pri sebe všetky svoje cennosti!“ Toto všetko nájdete u kabeliek značky Plasida. Sú to športové crossbody kabelky praktickej veľkosti s jemnými farbami a ozdobným strapcom.

                                                        

Keď nájdeme kabelku, ktorá nám pri cestovaní po všetkých stránkach vyhovuje, inú už nechceme. Preto je veľmi dôležité, aby bola vyrobená z kvalitných materiálov, odolná a trváca. Kožene kabelky majú v tomto obrovskú výhodu, pretože sa neošúchajú, netrhajú a sú farebne stále. Samozrejme, ak sa o ne príkladne staráme.

                                                  

A nakoniec ešte jeden tip: pri cestovaní určite využijete kabelku, ktorá má viaceré možnosti nosenia. Kožená kabelka Wojewodzic má odnímateľné ramienka, vďaka ktorým ju môžete nosiť v ruke, na pleci alebo ako ruksak. Na nezaplatenie!

                                  

Takže si to zhrnieme: pri výbere kabelky na cestovanie je dôležité funkčné členenie, nenápadný dizajn a kvalitné vyhotovenie. Kabelka musí spĺňať naše špecifické predstavy a potreby, aby sme s ňou boli spokojné a dlho nám slúžila. Držíme palce, aby ste našli tú svoju.

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa