Ponúkame Vám kabelku prípadne ruksak na jar.

                                     Sme dámy so vkusom a nosíme rôzne kožené kabelky či batohy k rôznym ročným obdobiam.

                                 
S nastávajúcim príchodom slnečného ​​jarného počasia, my dámy chceme pôsobiť na okolie vkusne, sviežo no niekedy elegantne a inokedy športovo. Tak ako sa mení farebná paleta v našom oblečení tak je potrebné prispôsobiť aj našu koženú kabelku k outfitu.  Ženská kabelka je neoddeliteľnou súčasťou vzhľadu a štýlu každej dámy, preto by mala byť vysoko kvalitná z pravej kože.  Jar nám dáva možnosť nosiť stredne veľké kabelky vo svetlých farbách. Svetlou kabelkou si oživíme po zime svoj outfit, rozžiarime sa a dostaneme jarnú náladu. 

 

Medová kožené kabelka Pisa z našej stránky nie je možno ako originál na obrázku, no nahradiť ich v pohode môže. Je to stredne veľká kožená kabelka. Farba kabelky je svieža a v ruke a na predlaktí pôsobí  vznešene. Pozdvihne Vám osobnosť osvieži Vám outfit a jej kvalita je stála.  To isté môžeme kľudne povedať aj o modrej Delfinehnedobéžovej Romine. Tieto kožené kabelky vypadajú veľmi dobre v ruke.    

                                                                                                                                                                    


Keďže batoh už dávnejšie nie je používaný len na turistiku, ale aj ako módny doplnok, tak v  jarnej sezóne sú veľmi aktuálne aj v jarných svetllejších než čiernych farbách. Kožené batohy Vám oslobodzujú ruky a vytvárajú mládežnícky outfit.  Batohy ponúkané u nás majú moderné zipsy, nity a dokonca aj moderný štetec, ktorý sme doteraz nevideli u kožených batohov. Tieto doplnky zdôrazňujú individualitu majiteľky. Sú z kvalitného materiálu, ktorým je pravá koža.         
Čomu by sme mali venovať pozornosť pri výbere? Veľmi dôležitým faktorom pri výbere je veľkosť ruksaka.  Ženy s vysokým vzrastom so sviežim outfitom nevypadajú dobre s čiernymh a malým batohomh.
Vzhľadovo krehké dámy nízkej postavy by sa mali vyhýbať  veľkým  kabelkám a taktiež batohom.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nemala som hotovost a kartou sa platit nedala. Povedal mi, ze je to zasielka z Ciech. Dal mi to na postu. Tam som to kludne zaplatila kartou!

Overený zákazník,

Kabelka je krásna, presne podľa mojich predstáv.

Overený zákazník,

Kabelka sa mi páči som spokojná s nákupom.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa