Ponúkame Vám kabelku prípadne ruksak na jar.

                                     Sme dámy so vkusom a nosíme rôzne kožené kabelky či batohy k rôznym ročným obdobiam.

                                 
S nastávajúcim príchodom slnečného ​​jarného počasia, my dámy chceme pôsobiť na okolie vkusne, sviežo no niekedy elegantne a inokedy športovo. Tak ako sa mení farebná paleta v našom oblečení tak je potrebné prispôsobiť aj našu koženú kabelku k outfitu.  Ženská kabelka je neoddeliteľnou súčasťou vzhľadu a štýlu každej dámy, preto by mala byť vysoko kvalitná z pravej kože.  Jar nám dáva možnosť nosiť stredne veľké kabelky vo svetlých farbách. Svetlou kabelkou si oživíme po zime svoj outfit, rozžiarime sa a dostaneme jarnú náladu. 

 

Medová kožené kabelka Pisa z našej stránky nie je možno ako originál na obrázku, no nahradiť ich v pohode môže. Je to stredne veľká kožená kabelka. Farba kabelky je svieža a v ruke a na predlaktí pôsobí  vznešene. Pozdvihne Vám osobnosť osvieži Vám outfit a jej kvalita je stála.  To isté môžeme kľudne povedať aj o modrej Delfinehnedobéžovej Romine. Tieto kožené kabelky vypadajú veľmi dobre v ruke.    

                                                                                                                                                                    


Keďže batoh už dávnejšie nie je používaný len na turistiku, ale aj ako módny doplnok, tak v  jarnej sezóne sú veľmi aktuálne aj v jarných svetllejších než čiernych farbách. Kožené batohy Vám oslobodzujú ruky a vytvárajú mládežnícky outfit.  Batohy ponúkané u nás majú moderné zipsy, nity a dokonca aj moderný štetec, ktorý sme doteraz nevideli u kožených batohov. Tieto doplnky zdôrazňujú individualitu majiteľky. Sú z kvalitného materiálu, ktorým je pravá koža.         
Čomu by sme mali venovať pozornosť pri výbere? Veľmi dôležitým faktorom pri výbere je veľkosť ruksaka.  Ženy s vysokým vzrastom so sviežim outfitom nevypadajú dobre s čiernymh a malým batohomh.
Vzhľadovo krehké dámy nízkej postavy by sa mali vyhýbať  veľkým  kabelkám a taktiež batohom.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa