Obľúbené kabelky cez rameno či cez plece

 My dámy milujeme kabelky cez rameno prípadne na plece.

 

Už niekoľko rokov som dospelou osobou a pozorujem dámy okolo seba. Z môjho pozorovania som prišla na to, že približne 80% je mimoriadne zaneprázdnených dám, či už tých ktoré pracujú, prípadne tých ktoré sú doma s deťmi.  

Tým, že sme v jednom kolotoči v ktorom je potrebné nosiť pri sebe množstvo osobných vecí....nákupov...detí v ruke, tak potrebujeme mať mnohokrát voľné ruky aby sme si ich mohli naplniť každodennými predmetmi.  Tu vidíme, že ak chceme všetko zvládnuť tak potrebujeme mať kabelku, ktorú rýchlo hodíme na plece a budete mať voľné ruky. Čiže potrebujeme  kabelku cez rameno.  

                                                                             

       

 

Každá dáma má svoj vkus a svoj štýl akým sa oblieka a akú kabelku potrebuje pre vlastný vkus.  A preto aj my v kabelkynet.sk sa snažíme vyberať kožené kabelky cez plece rôznych veľkostí a farieb aby sme dokázali uspokojiť potreby všetkých dám a pánov, ktoré u nás nakupujú.  

                                          

Do takýchto kabeliek pomestíme viac vecí, to je fakt, ktorý oceňujeme. Dnes sa návrhári snažia ku každej kabelke doložiť tak potrebné dlhé a pritom nastaviteľné ramienko. No pokiaľ módny návrhári nedoložili dlhé ramienko, tak samotné uši navrhli tak, aby sa kožená kabelka dala ľahko vložiť na plece. 

 

 

Ak si nebudete vedieť spomenúť na názov našej stránky, tak si do vyhľadávača google.sk jednoducho zadáte kožené kabelky cez rameno a tu nájdete aj našu stránku kabelkynet.sk

 

  zdroj: google.sk a kabelkynet.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nemala som hotovost a kartou sa platit nedala. Povedal mi, ze je to zasielka z Ciech. Dal mi to na postu. Tam som to kludne zaplatila kartou!

Overený zákazník,

Kabelka je krásna, presne podľa mojich predstáv.

Overený zákazník,

Kabelka sa mi páči som spokojná s nákupom.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa