Nakrémovať koženú kabelku alebo nie?

 

       Každá kožená kabelka potrebuje starostlivosť.

 

Každá dáma by si po kúpe koženej kabelky mala položiť otázku " Do akej miery mi záleží na tom, aby mi kožená kabelka dlho slúžila" 

     Ak si dáma túto otázku položí, tak v tomto článku nájde odpoveď. Chcem tu porovnať Vašu kožu na rukách a pravú zvieraciu kožu.

 

Koža napríklad na našich rukách je materiál ktorý pracuje, dýcha, vysušuje sa, nasáva vlhkosť vo vlhkom prostredí, sťahuje sa v mraze, rozťahuje sa na priamom slnku..... atď. Je množstvo prostredí u ktorých každá dáma pozná ako reaguje jej koža na rukách. 

V prenesenom zmysle, možno nie tak agresívne, ale je fakt že tieto pomenované prostredia pôsobia na Vaše kožené kabelky.

Tak ako si ošetrujeme vlastnú kožu na rukách a bez nakrémovania rúk neodídeme po umytí z kúpeľne / je ale aj málo výnimiek, ktoré tak nemusia robiť /, tak je potrebné myslieť aj na kožu na Vašich kabelkách. 

Milujem ten uvoľňujúci pocit po nakrémovaní. 

Predstavte si Vašu koženú kabelku, že u Vás na stole čaká na tento pociť, pocit uvoľnenia.  A Vy o tom neviete a nepotešíte ju. 

 

Milé dámy.

Myslite na svoju koženú kabelku a ošetrite ju podľa našich doporučení. Rozbaľte si priložený link : ošetrenie koženej kabelky.     

Toto nám odporúčajú aj rôzne módne blogy na www.google.sk

 Pozrite sa na kožu na tejto kabelke, to je práve tá koža, ktorá pravidelne potrebuje ošetrovanie za ktoré sa Vám takáto kabelka zavďačí a bude 

Vám slúžiť oddane.

 

Zdroj. www.kabelkynet.sk                             

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa