Kožená kabelka na svadbu

               Dajte si pozor na bielu farbu Vášho outfitu či kabelky.

Každej z nás už určite niekedy prišla pozvánka na udalosť nazývanú svadba. Je veľmi fajn, keď premýšľate o tom akú kabelku si zvolíte k Vášmu outfitu. Mladý pár je vždy nadšený ak sa celá svadba nesie v duchu: " Bielu farbu prenechajme neveste." Je to tak trocha nepísané pravidlo.

Keď zadáme do google.sk slovo nevesty tak nám ponúkne mladé nevesty v bielych šatách či doplnkoch. 

    

 

Na našom e-shope www.kabelkynet.sk vám ponúkame kvalitné kožené kabelky na takúto príležitosť.  V sekcii malé kožené kabelky si určite vyberiete niečo malé, spoločenské a pritom kvalitné. Kabelka by mala dotvoriť Váš celkový outfit a mala by zaujať predovšetkým nás ženy, ktoré si nenecháme ujsť pohľad na poriadne moderný kúsok.


 

Nikdy si neberte na svadbu kabelky typu shopperky, prípadne veľké kabelky ktoré dennodenne nosíte. Takéto kabelky nedotvárajú outfit, ba naopak sú jeho ničiteľmi.  
V súčasnosti by kabelka na svadbu mala pomestiť drobnosti ako je telefón, vreckovky, púder prípadne malé peňaženky na drobné mince, ktoré sú tiež veľmi chic doplnkami. Takéto chic peňaženky taktiež kúpite v našom e-shope.

           

Ak si nie ste istá či máte zvoliť outfit tón v tóne, tak zabudnite na obavy! Dnes sa to už nenosí a nie je to ani pravidlo. Kabelka je v prvom rade Vašim šperkom. Preto ak Váš outfit vypadá fádne vyberajte si kabelku výraznej farby. Určite nič nepokazíte, ba práve naopak zaujmete!

zdroj: www.kabelkynet.sk

 

    

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

spokojnosť s dodaným tovarom

Overený zákazník,

Veľmi prehľadná ponuka, kabelky sú naozaj pekné a kvalitné.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa