MUŽI TO CHCÚ TIEŽ

Cez víkend som bola na jednej veľmi peknej a modernej svadbe. Bolo to po dlhšom čase, takže mi do oka udrelo hneď niekoľko inšpirácií. Jedna ale nad všetkými prevyšovala. Týkala sa takmer všetkých zúčastnených mužov bez ohľadu na vek. A vtedy mi to došlo. Muži to chcú rovnako ako ženy. Chcú PROSTE VYZERAŤ DOBRE!

Už neplatí, že to majú také jednoduché, veď si vezmú oblek a kravatu. Dávajú si viac záležať na svojom výzore. Neboja sa vypasovaných oblekov, kvalitných košieľ, výrazných doplnkov ani dokonalých účesov. Nemám na mysli prehnanú starostlivosť o svoj imidž, ale presne tú, ktorá im dodáva sebavedomie a nám sa páči.

Okrem spoločenských udalostí sa muži prezentujú aj v práci. Mnohí dnes pracujú v rušnom biznis prostredí, často cestujú a potrebujú vyzerať reprezentatívne. Skvelými pomocníkmi v takomto prípade sú kvalitné doplnky ako napríklad kožená taška do ruky alebo takýto štýlový kufrík.

                                                                              

Osobitnou kategóriou sú tašky na notebook. Môj manžel si tú svoju vyberal dlhšie ako notebook. Kritéria boli jasné: musí byť kvalitná a iná ako ostatné. Čo poviete napríklad na túto?

                                                                         

No a samozrejme muži milujú praktické veci. Všimli ste si niekedy ako si muži vyberajú peňaženku? Presne vedia, v ktorej priehradke čo bude, čo využijú a čo je pre nich už zbytočné. Na rozdiel od nás, však dámy? Potešte toho svojho biznismena výrazným organizérom, puzdrom na dokumenty alebo luxusným koženým puzdrom na okuliare.     

                                                              

 

Na naše potešenie sa teda dnešní muži v niečom zmenili. V oblasti obliekania a vytvárania svojho štýlu sú uvedomelejší a náročnejší. Dbajú na eleganciu a kvalitu, preto si často vyberajú kožené doplnky. A my im za to tlieskame! 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa