DOVOLENKA NA SLOVENSKU

Dovolenka na Slovensku

Aj vy ste snívali o letnej dovolenke? O bronzovej pokožke a morskom vánku vo vlasoch? A teraz sa nedá cestovať. Ale to nevadí! Práve teraz máme skvelú príležitosť spoznať poriadne to, čo máme doma, zaspomínať si naškolské výlety a preskúmať naše krásne Slovensko. 

Vďaka tomu, že podmienky na Slovensku dobre poznáme, vieme sa na ne lepšie pripraviť a zbaliť si len tie naozaj potrebné veci.  Na veľké cestovné kufre asi budeme musieť tento rok zabudnúť. Vymeníme ich za praktické a štýlové kožené ruksaky a crossbody kabelky. Prečo? Nielenže oceníte voľné ruky, ale všetky vieme, ako vie kabelka zavadzať pri dobrej fotke či pri lízaní zmrzliny.

Čo nám teda nesmie chýbať?

Oblečenie

Vyberajte si pohodlné a športové kúsky. Žiadne večerné promenády nás toto leto nečakajú, bude skôr treba vystúpiť na nejaké bralo či stráviť dlhé hodiny prehliadkami hradu. Kvalitné botasky a pršiplášť sú povinné.  A ešte jedna rada – veci neskladajte, ale rolujte – zaberú menej tak menej miesta a lepšie sa vyberajú!

Peňaženka, mobil, kľúče

Sú určité veci, bez ktorých sa nezaobídeme. Dnes je to najčastejšie platobná karta, smartfón, nabíjačka a kľúče. Pri týchto veciach sa oplatí byť opatrní. Vyberajte si kabelky, ktoré majú vnútorné vrecko na zips. V ňom sa vám tieto veci nestratia a nik sa k nim tak ľahko nedostane. Myslite aj na našich čašníkov a obsluhu parkovísk a majte vždy pri sebe nejaké drobné mince.

 

 

  1.  Jedno rúško nestačí –  ak sa chystáte spoznať krásu slovenských miest, majte v zálohe nejaké to rúško dva naviac.  Nie všetky ubytovania majú  k dispozícii žehličku a práčku a tak sa spoľahnite sami na seba a prihoďte o dva kusy viac.  Ak ste sa však vybrali do prírody , jedna šatka bohato postačí, čerstvý vzduch a pohyb je tá najlepšia prevencia.

 

  1. Keď sme už pri tom zdraví – slnečné okuliare pokrývka hlavy, fľaša na vodu  a aspoň mini krém na opaľovanie tiež majú v ruksaku svoje miesto

 

Pozrite si našu ponuku  ruksakov a potešte sa nie len slovenským výletom, ale aj praktickým a kvalitným módnym doplnkom.  Želáme pekné zážitky a hlavne slnečné počasie ! J

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kabelka sa mi páči som spokojná s nákupom.

Overený zákazník,

Som spokojná s týmto internetovým obchodom po každej stránke.

Overený zákazník,

rýchle vybavenie, kabelka vo výbornej kvalite

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa