DOVOLENKA NA SLOVENSKU

Dovolenka na Slovensku

Aj vy ste snívali o letnej dovolenke? O bronzovej pokožke a morskom vánku vo vlasoch? A teraz sa nedá cestovať. Ale to nevadí! Práve teraz máme skvelú príležitosť spoznať poriadne to, čo máme doma, zaspomínať si naškolské výlety a preskúmať naše krásne Slovensko. 

Vďaka tomu, že podmienky na Slovensku dobre poznáme, vieme sa na ne lepšie pripraviť a zbaliť si len tie naozaj potrebné veci.  Na veľké cestovné kufre asi budeme musieť tento rok zabudnúť. Vymeníme ich za praktické a štýlové kožené ruksaky a crossbody kabelky. Prečo? Nielenže oceníte voľné ruky, ale všetky vieme, ako vie kabelka zavadzať pri dobrej fotke či pri lízaní zmrzliny.

Čo nám teda nesmie chýbať?

Oblečenie

Vyberajte si pohodlné a športové kúsky. Žiadne večerné promenády nás toto leto nečakajú, bude skôr treba vystúpiť na nejaké bralo či stráviť dlhé hodiny prehliadkami hradu. Kvalitné botasky a pršiplášť sú povinné.  A ešte jedna rada – veci neskladajte, ale rolujte – zaberú menej tak menej miesta a lepšie sa vyberajú!

Peňaženka, mobil, kľúče

Sú určité veci, bez ktorých sa nezaobídeme. Dnes je to najčastejšie platobná karta, smartfón, nabíjačka a kľúče. Pri týchto veciach sa oplatí byť opatrní. Vyberajte si kabelky, ktoré majú vnútorné vrecko na zips. V ňom sa vám tieto veci nestratia a nik sa k nim tak ľahko nedostane. Myslite aj na našich čašníkov a obsluhu parkovísk a majte vždy pri sebe nejaké drobné mince.

 

 

  1.  Jedno rúško nestačí –  ak sa chystáte spoznať krásu slovenských miest, majte v zálohe nejaké to rúško dva naviac.  Nie všetky ubytovania majú  k dispozícii žehličku a práčku a tak sa spoľahnite sami na seba a prihoďte o dva kusy viac.  Ak ste sa však vybrali do prírody , jedna šatka bohato postačí, čerstvý vzduch a pohyb je tá najlepšia prevencia.

 

  1. Keď sme už pri tom zdraví – slnečné okuliare pokrývka hlavy, fľaša na vodu  a aspoň mini krém na opaľovanie tiež majú v ruksaku svoje miesto

 

Pozrite si našu ponuku  ruksakov a potešte sa nie len slovenským výletom, ale aj praktickým a kvalitným módnym doplnkom.  Želáme pekné zážitky a hlavne slnečné počasie ! J

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojnost s tovarom,a rychla dodavka.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie vybraného tovaru a dobrá ponuka.

Overený zákazník,

Velmi rychle dodanie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa