ČO O VÁS PREZRÁDZA FARBA VÁŠHO ŠATNÍKA?

Milé dámy, aká farba dominuje vo Vašej skrini? Neutrálna čierna a biela alebo naopak veselé žlté či červené tóny? Farba oblečenia i doplnkov ako sú kožené kabelky, ktoré nosíte o vás veľa prezrádza, a tak vám dnes prinášame prehľad základných farieb a ich vysvetlenie.

Čierna symbolizuje rešpekt, vážnosť, dokonalosť. Túto farbu preferujú autoritatívne a silné povahy, ktoré potvrdzujú dominanciu v spoločnosti. Zároveň je to farba luxusu a elegancie. Priveľa čiernej však môže vzbudzovať dojem tajomstva a predstavuje múr, ktorý vás oddeľuje od iných.  Výhodou je, že touto farbou nikdy nič nepokazíte a navyše pristane úplne každému.

Žltá farba je znakom veselých a uletených ľudí. Do každého priestoru prináša pozitívnu energiu a len málokedy ju vidíte na ľuďoch s kamennou tvárou. Pokiaľ ste aj vy takouto šťastnou osobou, určite ste obklopená množstvom priateľov, ktorí s vami radi trávia čas. Žltá je tiež farbou relaxu a ten, kto ju uprednostňuje, hľadá v živote šťastie a slobodu. Žltá kožená kabelka napríklad môže byť kúsok, ktorý oživí a rozosmeje vás outfit.

Biela je síce farbou skromnosti, jednoduchosti a voľnosti, no nosiť ju vedia prevažne  tí, ktorí sa dokonale poznajú, sú sebavedomí a vyrovnaní. Kým u nás táto farba symbolizuje nádej, mier a čistotu, vo východných kultúrach je skôr farbou smrti. Ak aj vy uprednostňujete bielu, idete si za svojimi cieľmi ignorujúc všetky prekážky.

Hovorí sa, že nikto nikdy nezabudne na ženu v červenom. Je to farba vášne, ohňa, vzrušenia a energie. Zvýrazňuje vašu cieľavedomosť, priťahuje pozornosť a je určená pre výrazné osobnosti. Je ťažké krotiť váš temperament. Červená však neznamená len výrazné šaty, stačí rúž či červená kožená kabelka do ruky a o pozornosť máte postarané. 

Ak vo Vašom šatníku prevláda hnedá farba, ste milovníkmi prírody a vychutnávate si jej luxus. Ste racionálni, obklopuje Vás ticho a pokoj.Máte radi stabilitu, v živote aj v partnerstve. Vzbudzujete dôveru a ľudia sú pri vás v bezpečí, aspoň oni to tak cítia. Elegantná hnedá kožená kabelka pristane ako dámam tak aj pánom.

 

Zelená tiež patrí k farbám prírody. Signalizuje bezstarostnosť, šťastie a nádej v dobro. Táto farba sa často používa aj v nemocniciach pre jej upokojujúce účinky. Ak často nosíte zelenú ľudia vo Vás vidia dobro a ochotu pomôcť. Vždy ich vypočujete  a v kritických situáciách viete zachovať chladnú hlavu. Pre mnohých ste ich talizman. Ak ste sa v tomto charaktere našli no zelená vám nepristane, zelenou kabelkou nič nepokazíte.

 

Modrá je farbou harmónie, vnútorného pokoja, no aj jednoduchej elegancie. Svetlé odtiene tejto farby značia pohodu, snenie, harmóniu a dokonca upokojujú srdcovú frekvenciu. Tmavé odtiene vzbudzujú dôveru, a preto sú častou voľbou významných formálnych stretnutí. Ak ste sa rozhodli pre kostým v čiernej, modrá pracovná kabelka bude správnou voľbou.

Tak čo dámy, našli ste sa v týchto charakteristikách? Nezabúdajte, že skutočná krása ženy vyžaruje zvnútra. Majte krásny víkend!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Všetko ok, milá pani

Overený zákazník,

Kabelka mi bola doručená rýchli, je pekná q kvalitná.

Overený zákazník,

Krásna tmavomodrá kabelka, presne ako je vyobrazena.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa