ČO O VÁS PREZRÁDZA FARBA VÁŠHO ŠATNÍKA?

Milé dámy, aká farba dominuje vo Vašej skrini? Neutrálna čierna a biela alebo naopak veselé žlté či červené tóny? Farba oblečenia i doplnkov ako sú kožené kabelky, ktoré nosíte o vás veľa prezrádza, a tak vám dnes prinášame prehľad základných farieb a ich vysvetlenie.

Čierna symbolizuje rešpekt, vážnosť, dokonalosť. Túto farbu preferujú autoritatívne a silné povahy, ktoré potvrdzujú dominanciu v spoločnosti. Zároveň je to farba luxusu a elegancie. Priveľa čiernej však môže vzbudzovať dojem tajomstva a predstavuje múr, ktorý vás oddeľuje od iných.  Výhodou je, že touto farbou nikdy nič nepokazíte a navyše pristane úplne každému.

Žltá farba je znakom veselých a uletených ľudí. Do každého priestoru prináša pozitívnu energiu a len málokedy ju vidíte na ľuďoch s kamennou tvárou. Pokiaľ ste aj vy takouto šťastnou osobou, určite ste obklopená množstvom priateľov, ktorí s vami radi trávia čas. Žltá je tiež farbou relaxu a ten, kto ju uprednostňuje, hľadá v živote šťastie a slobodu. Žltá kožená kabelka napríklad môže byť kúsok, ktorý oživí a rozosmeje vás outfit.

Biela je síce farbou skromnosti, jednoduchosti a voľnosti, no nosiť ju vedia prevažne  tí, ktorí sa dokonale poznajú, sú sebavedomí a vyrovnaní. Kým u nás táto farba symbolizuje nádej, mier a čistotu, vo východných kultúrach je skôr farbou smrti. Ak aj vy uprednostňujete bielu, idete si za svojimi cieľmi ignorujúc všetky prekážky.

Hovorí sa, že nikto nikdy nezabudne na ženu v červenom. Je to farba vášne, ohňa, vzrušenia a energie. Zvýrazňuje vašu cieľavedomosť, priťahuje pozornosť a je určená pre výrazné osobnosti. Je ťažké krotiť váš temperament. Červená však neznamená len výrazné šaty, stačí rúž či červená kožená kabelka do ruky a o pozornosť máte postarané. 

Ak vo Vašom šatníku prevláda hnedá farba, ste milovníkmi prírody a vychutnávate si jej luxus. Ste racionálni, obklopuje Vás ticho a pokoj.Máte radi stabilitu, v živote aj v partnerstve. Vzbudzujete dôveru a ľudia sú pri vás v bezpečí, aspoň oni to tak cítia. Elegantná hnedá kožená kabelka pristane ako dámam tak aj pánom.

 

Zelená tiež patrí k farbám prírody. Signalizuje bezstarostnosť, šťastie a nádej v dobro. Táto farba sa často používa aj v nemocniciach pre jej upokojujúce účinky. Ak často nosíte zelenú ľudia vo Vás vidia dobro a ochotu pomôcť. Vždy ich vypočujete  a v kritických situáciách viete zachovať chladnú hlavu. Pre mnohých ste ich talizman. Ak ste sa v tomto charaktere našli no zelená vám nepristane, zelenou kabelkou nič nepokazíte.

 

Modrá je farbou harmónie, vnútorného pokoja, no aj jednoduchej elegancie. Svetlé odtiene tejto farby značia pohodu, snenie, harmóniu a dokonca upokojujú srdcovú frekvenciu. Tmavé odtiene vzbudzujú dôveru, a preto sú častou voľbou významných formálnych stretnutí. Ak ste sa rozhodli pre kostým v čiernej, modrá pracovná kabelka bude správnou voľbou.

Tak čo dámy, našli ste sa v týchto charakteristikách? Nezabúdajte, že skutočná krása ženy vyžaruje zvnútra. Majte krásny víkend!

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

spokojnosť s dodaným tovarom

Overený zákazník,

Veľmi prehľadná ponuka, kabelky sú naozaj pekné a kvalitné.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa