ČO NÁS NAUČIL KORONA VÍRUS

V našom dnešnom článku by sme sa chceli dotknúť azda najzvláštnejšieho obdobia, ktorým naša krajina, svet a my všetci prechádzame.  Koncom minulého roka sa v čínskom meste Wuhan objavila nová mutácia vírusu, ktorý má za následok vznik ochorenia COVID -19. Vírus sa šíri kvapôčkovou infekciou a v Číne sa ním nakazili desaťtisíce ľudí. Netrvalo dlho a korona vírus sa objavil aj v Európe. V spojení s inými ochoreniami a kvôli obrovskému náporu na zdravotníctvu si vyžiadal vo svete státisíce mŕtvych. Kvôli zvýšeniu bezpečnosti a ochrane zdravia bola v marci vyhlásená karanténa, ktorá sa týka nás všetkých. Začali platiť nové pravidlá, navrhnuté odborníkmi, prikázané vládou a rešpektované nami všetkými. Asi nikto z nás ešte nezažil takéto obmedzenia, v cestovaní, spôsobe trávenia voľného času, v práci, v obchode,  v ekonomike... A pravdupovediac, dobrovoľne by sme si to asi nikdy nevyskúšali. No, ale sústreďme sa na pozitívne stránky tejto korona krízy.

V prvom rade je chránené naše zdravie a zdravie našich blízkych. Je veľmi povzbudzujúce počúvať, že toto ochorenie má u nás relatívne pokojný priebeh, že vrchol pandémie sa darí oddialiť a naše zdravotníctvo má čas a podporu na lepšiu prípravu.

Trávime oveľa viac času s rodinou. Zatvorené školy a škôlky, obmedzené pracovné režimy a nemožnosť vycestovať majú za následok, že sa v mnohých domácnostiach nachádzajú kompletné rodiny. Je to náročný, ale vzácny čas, z ktorého majú deti veľkú radosť. Užite si ich, zahrňte ich svojou pozornosťou a vynahraďte im to, na čo pri bežnej pracovnej záťaži nemáte čas.

Sme disciplinovanejší! Nervózni a uponáhľaní ľudia sa zrazu riadia upravenými otváracími hodinami, poslušne stoja v dvojmetrových odstupoch v radoch na všetko, nikto sa nepredbieha a všetci chápu to, že niektoré veci môžu počkať.

Zistili sme, že veľa vecí nemôžeme považovať za samozrejmé a preto si ich viac vážime. A naučili sme sa aj niečo nové, ako napríklad kupovať všetko cez internet. A páči sa nám to. Predaj cez eshop má mnohé výhody. K tovaru sa dostanete aj keď sú zatvorené obchodné centrá, môžete si ho vyskúšať v domácom prostredí a väčšina predajcov nemá najmenší problém s vrátením nepoužívaného a nepoškodeného tovaru. Takže sa vôbec nemusíte obávať k sa Vám napríklad nová kožená kabelka zdala na stránke iná, väčšia, menšia a jednoducho nespĺňa Vaše očakávania. Veľmi prospešnou službou pri nakupovaní na internete je možnosť poradenstva prostredníctvom chatu. Neváhajte a opýtajte sa predajcu, veď kto iný by poznal svoj tovar lepšie.

Aj keď koniec tejto novej pandémie je ešte v nedohľadne, niektoré obmedzenia sa začali postupne uvoľňovať a môžeme si trošku vydýchnuť. Potešiť sa z toho, že sme zdraví, že sa medzičasom vonku začala krásna jar a že nakupovaním u malých predajcov ako napríklad ww.kabelkynet.sk im vieme pomôcť rýchlejšie sa pozbierať z ekonomických ťažkostí.

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa