ČO NÁS NAUČIL KORONA VÍRUS

V našom dnešnom článku by sme sa chceli dotknúť azda najzvláštnejšieho obdobia, ktorým naša krajina, svet a my všetci prechádzame.  Koncom minulého roka sa v čínskom meste Wuhan objavila nová mutácia vírusu, ktorý má za následok vznik ochorenia COVID -19. Vírus sa šíri kvapôčkovou infekciou a v Číne sa ním nakazili desaťtisíce ľudí. Netrvalo dlho a korona vírus sa objavil aj v Európe. V spojení s inými ochoreniami a kvôli obrovskému náporu na zdravotníctvu si vyžiadal vo svete státisíce mŕtvych. Kvôli zvýšeniu bezpečnosti a ochrane zdravia bola v marci vyhlásená karanténa, ktorá sa týka nás všetkých. Začali platiť nové pravidlá, navrhnuté odborníkmi, prikázané vládou a rešpektované nami všetkými. Asi nikto z nás ešte nezažil takéto obmedzenia, v cestovaní, spôsobe trávenia voľného času, v práci, v obchode,  v ekonomike... A pravdupovediac, dobrovoľne by sme si to asi nikdy nevyskúšali. No, ale sústreďme sa na pozitívne stránky tejto korona krízy.

V prvom rade je chránené naše zdravie a zdravie našich blízkych. Je veľmi povzbudzujúce počúvať, že toto ochorenie má u nás relatívne pokojný priebeh, že vrchol pandémie sa darí oddialiť a naše zdravotníctvo má čas a podporu na lepšiu prípravu.

Trávime oveľa viac času s rodinou. Zatvorené školy a škôlky, obmedzené pracovné režimy a nemožnosť vycestovať majú za následok, že sa v mnohých domácnostiach nachádzajú kompletné rodiny. Je to náročný, ale vzácny čas, z ktorého majú deti veľkú radosť. Užite si ich, zahrňte ich svojou pozornosťou a vynahraďte im to, na čo pri bežnej pracovnej záťaži nemáte čas.

Sme disciplinovanejší! Nervózni a uponáhľaní ľudia sa zrazu riadia upravenými otváracími hodinami, poslušne stoja v dvojmetrových odstupoch v radoch na všetko, nikto sa nepredbieha a všetci chápu to, že niektoré veci môžu počkať.

Zistili sme, že veľa vecí nemôžeme považovať za samozrejmé a preto si ich viac vážime. A naučili sme sa aj niečo nové, ako napríklad kupovať všetko cez internet. A páči sa nám to. Predaj cez eshop má mnohé výhody. K tovaru sa dostanete aj keď sú zatvorené obchodné centrá, môžete si ho vyskúšať v domácom prostredí a väčšina predajcov nemá najmenší problém s vrátením nepoužívaného a nepoškodeného tovaru. Takže sa vôbec nemusíte obávať k sa Vám napríklad nová kožená kabelka zdala na stránke iná, väčšia, menšia a jednoducho nespĺňa Vaše očakávania. Veľmi prospešnou službou pri nakupovaní na internete je možnosť poradenstva prostredníctvom chatu. Neváhajte a opýtajte sa predajcu, veď kto iný by poznal svoj tovar lepšie.

Aj keď koniec tejto novej pandémie je ešte v nedohľadne, niektoré obmedzenia sa začali postupne uvoľňovať a môžeme si trošku vydýchnuť. Potešiť sa z toho, že sme zdraví, že sa medzičasom vonku začala krásna jar a že nakupovaním u malých predajcov ako napríklad ww.kabelkynet.sk im vieme pomôcť rýchlejšie sa pozbierať z ekonomických ťažkostí.

Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle vybavenie, kabelka vo výbornej kvalite

Overený zákazník,

Všetko ok, milá pani

Overený zákazník,

Kabelka mi bola doručená rýchli, je pekná q kvalitná.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa