BLACK FRIDAY

Aj napriek zvláštnemu vývinu situácie v tomto roku sme sa akosi dopracovali na jeho koniec a to znamená, že sa blížia Vianoce. Treba sa teda poobzerať po nejakých darčekoch. A keďže tento rok sa nakupuje hlavne online, určite ste si všimli na všetkých Vašich nákupných stránkach upozornenia na neuveriteľné výpredaje počas BLACK FRIDAY. Dnes Vám vysvetlíme, odkiaľ k nám tento fenomén prišiel a čo presne znamená.

BlackFriday znamená Čierny Piatok. V Spojených štátoch amerických je to deň po Dni vďakyvzdania, kedy sa vo všetkých obchodných centrách začína predvianočná nákupná horúčka. Obchody lákajú ľudí na výrazné zľavy a niektorí sú dokonca ochotní stáť v radoch pred otvorením celé hodiny, len aby mali čo najlepší prístup k zľavnenému tovaru dostupnému v obmedzených množstvách. Pomenovanie Čierny piatok, tak ako ho poznáme, má pôvod v účtovníctve. Pri zapisovaní výsledkov hospodárenia sa väčšina obchodov práve  v tomto predvianočnom čase dostáva z červených čísel do čiernych.

V posledných rokoch sa u nás udomácňujú rôzne americké zvyky. BlackFriday nie je výnimkou. Nuž, je to lákavé, keď Vám predajcovia ponúkajú „50 až 70 percentné zľavy na všetko!“ Ale nemyslíte si, že keby to bolo naozaj tak, tak by väčšina obchodníkov pred Vianocami skrachovala a nie profitovala? Bežnou praxou v slovenských obchodoch je, že sa pred Čiernym piatkom umelo navýšia ceny a z nich sa poskytnú veľké zľavy. Čiže v konečnom dôsledku si kúpite tovar, ktorého cena sa nezmenila, prípadne minimálne poklesla. To nie je voči zákazníkom úplne fér. Našťastie existujú obchody a eshopy, ktoré Vás na takého klamlivé zľavy nebudú lákať.

Tak napríklad v našom eshope s koženými kabelkami Vám sľubujeme skutočnú 10 percentnú zľavu platnú celý víkend až do pondelka 30.11. Môžete ju využiť zadaním kódu LOVEDAY pri nákupe nad 40 EUR. Zľava sa dá uplatniť aj pri už zlacnených produktoch. A garantujeme Vám, že žiadne umelé navyšovanie cien sa u nás nekonalo.

Kabelky, ktoré si u nás zakúpite, sú vyrobené z pravej kože, navrhované a šité u kvalitných talianskych a poľských výrobcov. Ak sa rozhodnete obdarovať svojich blízkych koženou kabelkou, taškou či peňaženkou, ochotne  Vám pri výbere poradíme. Ak by náhodou darček svojho nového majiteľa či majiteľku neuspokojil, nepoužívaný tovar nám môžete v januári pokojne vrátiť. A nakoniec, ponuka našich kožených kabeliek je skutočne bohatá a zostavená tak, aby si tú svoju pravú koženú kabelku našla každá dáma. A to je viac ako neúprimná 70 percentná zľava, však? 

Vaša Juls

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa