BIZNIS STYLE

V našej módnej poradni sme sa už veľakrát venovali rôznym príležitostiam, ktoré sú pre nás výnimočné a dávajú vyniknúť našej ženskosti, ako napríklad svadby, oslavy, dovolenky. Ale čo taký bežný pracovný deň? Tým, ako sa obliekate do práce, ovplyvňujete ako vás ostatní vnímajú. Vrátane Vášho šéfa! Naučíme Vás, ako si vytvoriť biznis look, vďaka ktorému Vás budú všetci akceptovať!

 

Vo veľmi formálnom prostredí, ktoré zahŕňa napríklad pracovný pohovor, stretnutia so zákazníkom alebo prezentáciu firmy, je potrebné obliecť si kvalitný kostým. Ten Vám musí dobre sedieť podľa typu Vašej postavy. Ak si zvolíte sukňový, sukňa musí zakrývať kolená. Čaká Vás dlhý pracovný deň? Nohavice budú pohodlnejšou voľbou. Farby voľte skôr neutrálne, sivú, tmavomodrú alebo čiernu v kombinácii s bielou. Bižutériu aj make up voľte nenápadný. Takýto profesionálny look najlepšie doplní pracovná čierna kožená kabelka.

                                             

Ak sa chystáte do menej formálneho prostredia, akým je napríklad bežný pracovný deň v office, nemusíte si obliecť kostým. Avšak, zásobte sa nohavicami v rôznych dĺžkach, decentnými blúzkami, blejzermi a sakami. Rifle a tričko sú tabu! Vašim cieľom je vyzerať profesionálne, dôveryhodne a zodpovedne.Outfit doplňte talianskou koženou kabelkou Rachel. Je veľmi praktická, kvalitná, dostupná v rôznych farbách a imitáciou krokodílej kože rozhodne zaujme.

                                                 

Ak ste pozvaná na nejakú udalosť po práci, napríklad na drink alebo večeru, vyberte si šaty, v ktorých bude pôsobiť trochu rezervovane. Môžu mať malý detail ako napríklad volánové rukávy alebo ozdobný golier, ale nikdy sa nesnažte pôsobiť vyzývavo! Aj keď ste v reštaurácii alebo bare, stále je to Vaše pracovné zázemie! V prípade kabelky sa môžete odviazať a zvoliť si napríklad výraznejšiu listovú kabelku.                                                                                                               

Tieto pravidlá obliekania vo svete biznisu sa môžu zdať dosť prísne. Je to preto, že kariéra a postavenie ženy sa neriadi rovnakými pravidlami ako pri mužoch. Žena musí svojím výzorom viac komunikovať a presvedčiť... Že je schopná, kompetentná, smart. Tak sa nedajte odradiť, pretože my na to máme!

Vaša Juls  

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa