AKO VYBRAŤ OUTFIT A KOŽENÚ KABELKU NA ROZLÚČKU SO SLOBODOU.

Ako sa obliecť a akú koženú kabelku vezmeš na rozlúčku so slobodou?

Pokiaľ chcete byť hlavnou postavou tohto krásneho dňa, na ktorý sme sa každá tešili a hľadáte TOP nápad, v ktorom sa budete cítiť výnimočne ako v tom výnimočnom dni.  Prinášame vám tipy, ako sa vystrojiť na rozlúčku so slobodou, aby ste vyzerali ako povestný melón dolárov, no zároveň sa necítili oblečená stroho. Pozrite si tieto tipy a inšpirácie a pripravte si pekný look. Ako sa obliecť pokiaľ ste hlavná postava takej akcie. Ak sa chystáte na vlastnú rozlúčku so slobodou, v prvom rade pamätajte, že je to vaša akcia. Bez ohľadu na to, kde sa idete zabaviť – v klube alebo na domácej párty – najdôležitejšie je, aby ste sa cítili sama sebou. Vyberte si preto veci, ktoré sú pohodlné a vhodné k vášmu štýlu. Ak sa napríklad necítite na nosenie flitrov alebo extravagantných farieb, nenúťte sa ich nosiť. Móda nám dnes dáva toľko možností, že si ľahko vyberiete niečo jedinečné a zároveň lepšie odzrkadľujúci TOP štýl. Dobrým nápadom na stretnutie priateľov v tomto kvalitnom dni "D" je  kvalitný biely outfit v podobe jemne priliehajúcich šiat spojený  s kvalitnou koženou kabelkou. No pozri aká si sexi.

                                 
Tu sa  ju odlíšite od ostatných účastníkov – a zrejme neexistuje jednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, ako styling v jednoduchej farbe. Samozrejme, nemusí byť nevyhnutne biela. Častou voľbou je aj smutná ružová či ecru – najmä ak sa ostatní účastníci dohodnú na oblečení v inej, menej výraznej farbe. Konkrétna odpoveď na otázku, čo si obliecť na vlastnú rozlúčku so slobodou, závisí od charakteru párty. 
                                                                                 

Iný styling bude tiež fungovať počas párty na ktorej sa dohodne výrazná pomarančová či fialová farba. Pretože je potrebné zaujať.!!!  V klube v meste to fungovať bude.!!! Nižšie nájdete inšpiráciu a v nich kožené kabelky, takže takto môžete využiť aj tieto tipy.  

                                                              

                                                           

 

Takže váš styling bude závisieť predovšetkým od atmosféry a témy podujatia. Presne týmto vzorom uvádzame nasledujúce inšpirácie. Pohodlný, ale štýlový outfit na domácu párty " Domáca párty neznamená, že musíte skočiť do domácich teplákov a vzdať sa úžasných outfitov. Dokonalý outfit na rozlúčku so slobodou doma by mal byť predovšetkým pohodlný, preto voľte jemné, na dotyk príjemné materiály.  Doma dobre poslúžia aj vzorované, pohodlné šaty, látkové nohavice a over size košeľa. Vsaďte na styling v modernom štýle, no nezabúdajte na koženú kabelku, lebo čo ak sa všetko zvrtne a nakoniec skončíte niekde v mestskom bare. 
 
 
 
                                                    
 
 
Milé dámy, vieme, že každá z nás túži mať veľký deň "D" . Tu hovoríme o svadobnom dni, no musí mu predchádzať deň v ktorom sa rozlúčime so slobodou. Pretože po svadobnom dni, by sme už nemali byť tak sebecké, preto že budeme mať muža a to bude ďalšie pole na kreativitu pre nás. 
 
 
 
Apolonia
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nemala som hotovost a kartou sa platit nedala. Povedal mi, ze je to zasielka z Ciech. Dal mi to na postu. Tam som to kludne zaplatila kartou!

Overený zákazník,

Kabelka je krásna, presne podľa mojich predstáv.

Overený zákazník,

Kabelka sa mi páči som spokojná s nákupom.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa