AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOŽENÚ PEŇAŽENKU

Pre inšpiráciu na dnešný článok som nemusela chodiť ďaleko. Ako asi každú ženu aj mňa zlákali veľké nápisy vo všetkých obchodoch, ktoré oznamujú začiatok letných výpredajov. Tak som si v hlave preletela čo všetko sa mi podarilo kúpiť minulý rok, čo z toho bolo naozaj výhodné a čo vôbec.

                                            

Minulý rok som si kúpila peňaženku, pretože sa mi páčila. Bola veľká, svetlá a hodila sa mi ku kabelke. Viete ako je na tom dnes? Tak, že si tento rok môžem kúpiť ďalšiu! Vôbec to nebola dobrá kúpa, ale poučíme sa z toho. Táto moja peňaženka sa častým otváraním akoby natiahla, je špinavá a zistila som, že mi vôbec nevyhovuje jej rozloženie. Miesto, kde sa ukladajú karty je tak tesné, že ich tam radšej nedávam. Má aj zadnú časť, ktorú neviem využiť, preto sa tam často ocitajú rôzne potvrdenia, kartičky a nikdy neviem, čo tam je. A pravdupovediac je pre mňa zbytočne veľká. Takže milé dámy, aby ste aj Vy nedopadli podobne, dnes pre Vás zhrniem niekoľko užitočných pravidiel, ktoré platia pri kúpe peňaženky:

  1. Riaďte sa v prvom rade kvalitou, až potom cenou. Uvidíte, že sa to naozaj oplatí. Preto, že sa peňaženka často vyťahuje, nosíme ju v kabelke, v aute, v rôznych nákupných taškách, ľahko sa odiera a môže sa znehodnotiť alebo zašpiniť. Kožená peňaženka je prirodzene odolnejšia a pri správnej starostlivosti aj farebne stála.

                                              

 

  1. Dobre zvážte veľkosť peňaženky. Do veľkej peňaženky pomestíte takmer všetko - karty, zákaznícke karty, peniaze, doklady, fotografie. a veľká peňaženka sa Vám ale nezmestí do vrecka a keď niekam pôjdete, musíte si brať kabelku alebo máte peňaženku v ruke. Malá peňaženka je priestorovo menej náročná a nenápadnejšia. Prejdite si obsah svojej peňaženky a ľahko zistíte, či je pre Vás vhodnejšia veľká alebo malá peňaženka.

                                                

 

  1. Určite sa zaoberajte rozložením peňaženky. Porátajte si koľko priehradiek potrebujete na karty, prezrite si časť na mince a tiež zatváranie. Niekto uprednostňuje zapínanie na patent, iný na zips či magnet. Peňaženku budete mať v ruke niekoľkokrát do dňa, preto Vám musí vyhovovať po všetkých stránkach.

                                             

 

  1. Nakupujte online! Pri výbere peňaženky sa neunáhlite! Odporúčame Vám nákup cez eshop, kde môžete stráviť toľko času, koľko potrebujete. Môžete si všetky kožené peňaženky v kľude prezrieť a porovnať. Môžete sa rovnako poradiť s predajcom cez livechat. A v prípade potreby tovar samozrejme vymeniť alebo vrátiť.

Toto je niekoľko dobrých rád, ktoré Vám môžu pomôcť pri nákupe. Ako je na tom Vaša peňaženka? Vyhovuje Vám alebo Vás na nej niečo vytáča? Zišla by sa nová? Pozrite si našu ponuku kožených peňaženiek a nájdite tú pravú pre Vás. Prajeme príjemné nakupovanie!

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa