AKO SA VYRÁBA KOŽENÁ KABELKA

 

Už takmer rok trávime veľa času doma. Najskôr nám stačila práca z domu a tešili sme sa, že môžeme byť vo svojom pohodlí. Potom sme postupne začali hľadať spôsoby, ako vyplniť čas. Šijeme, háčkujeme, pletieme, maľujeme, kváskujeme... Každá z nás niečo dokáže a je v niečom dobrá. Dnes sa pozrieme na to ako sa vyrába kožená kabelka. Možno to niekoho inšpiruje!

 

 

Prvým krokom pri výrobe koženej kabelky je návrh. Čím vyššia je cena kabelky, tým viac času bolo stráveného na jej dizajne. Návrh musí zohľadňovať trendy, musí zabezpečiť, že kožená kabelka bude svojej majiteľke dobre slúžiť a tiež musí byť dostatočne nápaditý, aby zaujal. Niekedy sa najskôr podľa predlohy vyrobí papierový prototyp kabelky a ten sa ešte upraví. Pred spustením výroby je dôležité vybrať odtiene, v akých sa bude vyrábať a aké bude mať doplnky.

 

 

 

 

Potom sa vyrežú jednotlivé časti kabelky. Táto práca si vyžaduje istú zručnosť, preto sú jej vykonávatelia veľmi dobre platení. Od ich práce totiž závisí celkový výsledok. Nasleduje zošívanie jednotlivých kusov, a to buď ručne alebo strojom. Potom sa ručne všijú vnútorné vrecká a zipsy. Nakoniec sa prišije ramienko a kabelka sa podrobí záťažovým testom. Koža sa ešte ošetrí, očistí a vyleští. Starostlivosť o kožené výrobky je nevyhnutná. Nezabudnite na to ani pri svojich obľúbených kožených kabelkách alebo topánkach.

 

 

 

 

Ak sme Vás naladili a skúsite si vyrobiť vlastnú kabelku, držíme palce. Ak to nie je nič pre Vás, pokojne to nechajte na odborníkov. Napríklad takí Taliani sú v tom úplní profíci. Medzi novinkami v našom eshope nájdete niekoľko krásnych kúskov talianskej výroby. S veľkou tmavočervenou kabelkou Zoe budete neprehliadnuteľné. Ak túžite po jemnom romantickom kúsku, tak talianska kožená kabelka Pisa bude pre Vás to pravé. Aktívne typy poteší crossbody kabelka Angela. A máme ich oveľa viac, stačí si vybrať!

Príjemné nakupovanie praje Vaša Juls

 

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa