AKO PREŽIŤ KRÁSNE VIANOCE

Tento rok bol veľmi zvláštny. Dianie u nás aj vo svete ovplyvnil nový korona vírus. Z prevažne bezpečnostných dôvodov bol viackrát obmedzovaný náš voľný pohyb, mnohí ľudia prišli o prácu, tí šťastnejší „len“ o časť svojich príjmov. A teraz sú pred nami trochu smutné Vianoce. Ale nebojte sa, radosť z najkrajších sviatkov v roku si určite nedáme vziať. Dnes Vám prezradíme ako prežiť napriek všetkému krásne Vianoce.

Spoznajte starodávne zvyky a tradície

Každý rok sa do našich obchodov a domácností dostáva viac amerických a škandinávskych prvkov. Všade sú soby, sane, SantaClaus. Ale poznáte naše slovenské vianočné symboly a tradície? Reťaz popod stôl, orechy hodené do kúta, krížik medom na čelo či cesnak na vianočnom stole? Nájdite si tento rok čas spoznať ich a obohatiť nimi Vaše Vianoce.

Športujte

Vianočná pohoda nás často láka prežiť väčšinu času na gauči, pred zapnutým televízorom alebo s telefónom v ruke. Nie je to však ani zdravé, ani prospešné. Premôžte sa a strávte tieto sviatky aktívne. Choďte sa prejsť do prírody s koženou kabelkou, pustite si nejaké video na cvičenie alebo vyjdite  aspoň na najbližší kopec. Vaše telo i duch si to zaslúžia!

Buďte vďační

My Slováci sa radi na všetko posťažujeme a pohundreme. Ale skúste to tento rok inak. Myslite na všetko dobré vo Vašom živote a buďte vďační. Za to, že Vám stále slúži zdravie, že máte domov a svojich blízkych. A potešte ich nejakou drobnosťou. Na Vianoce vôbec  nepotrebujeme míňať závratné sumy. V našom eshope nájdete kvalitné darčeky, ktoré Váš rozpočet zvládne a obdarovaný bude mať nielen radosť, ale aj úžitok. Napríklad také kožené puzdro na karty. V dnešnej bezkontaktnej dobe je to veľmi praktická a využiteľná vec, ktorá sa zmestí do akejkoľvek kabelky. Alebo kožené puzdro na okuliare. Kvalitné puzdro značky Wojewodzic je vyrobené z hladkej čiernej kože a má skutočne nadčasový dizajn. Ak sa obávate, že nevyberiete správny darček, radi by sme Vám predstavili naše darčekové poukazy. Ponúkame ich v štyroch rôznych hodnotách a sú platné jeden rok od nákupu.

 

Tak čo, už sa tešíte trochu viac? Vianoce sú časom pokoja, radosti a oddychu. Prežite ich v zdraví a láske!

Vaša Juls

                                                                                                                          

                   

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

spokojnosť s dodaným tovarom

Overený zákazník,

Veľmi prehľadná ponuka, kabelky sú naozaj pekné a kvalitné.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa