AKO PREŽIŤ KRÁSNE VIANOCE

Tento rok bol veľmi zvláštny. Dianie u nás aj vo svete ovplyvnil nový korona vírus. Z prevažne bezpečnostných dôvodov bol viackrát obmedzovaný náš voľný pohyb, mnohí ľudia prišli o prácu, tí šťastnejší „len“ o časť svojich príjmov. A teraz sú pred nami trochu smutné Vianoce. Ale nebojte sa, radosť z najkrajších sviatkov v roku si určite nedáme vziať. Dnes Vám prezradíme ako prežiť napriek všetkému krásne Vianoce.

Spoznajte starodávne zvyky a tradície

Každý rok sa do našich obchodov a domácností dostáva viac amerických a škandinávskych prvkov. Všade sú soby, sane, SantaClaus. Ale poznáte naše slovenské vianočné symboly a tradície? Reťaz popod stôl, orechy hodené do kúta, krížik medom na čelo či cesnak na vianočnom stole? Nájdite si tento rok čas spoznať ich a obohatiť nimi Vaše Vianoce.

Športujte

Vianočná pohoda nás často láka prežiť väčšinu času na gauči, pred zapnutým televízorom alebo s telefónom v ruke. Nie je to však ani zdravé, ani prospešné. Premôžte sa a strávte tieto sviatky aktívne. Choďte sa prejsť do prírody s koženou kabelkou, pustite si nejaké video na cvičenie alebo vyjdite  aspoň na najbližší kopec. Vaše telo i duch si to zaslúžia!

Buďte vďační

My Slováci sa radi na všetko posťažujeme a pohundreme. Ale skúste to tento rok inak. Myslite na všetko dobré vo Vašom živote a buďte vďační. Za to, že Vám stále slúži zdravie, že máte domov a svojich blízkych. A potešte ich nejakou drobnosťou. Na Vianoce vôbec  nepotrebujeme míňať závratné sumy. V našom eshope nájdete kvalitné darčeky, ktoré Váš rozpočet zvládne a obdarovaný bude mať nielen radosť, ale aj úžitok. Napríklad také kožené puzdro na karty. V dnešnej bezkontaktnej dobe je to veľmi praktická a využiteľná vec, ktorá sa zmestí do akejkoľvek kabelky. Alebo kožené puzdro na okuliare. Kvalitné puzdro značky Wojewodzic je vyrobené z hladkej čiernej kože a má skutočne nadčasový dizajn. Ak sa obávate, že nevyberiete správny darček, radi by sme Vám predstavili naše darčekové poukazy. Ponúkame ich v štyroch rôznych hodnotách a sú platné jeden rok od nákupu.

 

Tak čo, už sa tešíte trochu viac? Vianoce sú časom pokoja, radosti a oddychu. Prežite ich v zdraví a láske!

Vaša Juls

                                                                                                                          

                   

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Férová komunikácia.

Overený zákazník,

Pohodlný nákup

Overený zákazník,

Som spokojná, všetko ok Rýchle dorucenie

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa