AKÁ KABELKA SA HODÍ K VAŠEJ POSTAVE?


Už sa vám niekedy stalo, že ste videli ženu s krásnou kabelkou a chceli ste úplne rovnakú? Aj mne...Veľakrát. Utekala som si po rovnakú do obchodu a tam som zistila, že v mojej ruke vyzerá akosi čudne. A potom som sa naučila, že si netreba vyberať veci podľa toho, ako vyzerajú na niekom inom, ale podľa toho, ako vyzerajú na nás. Preto si v dnešnom článku môžete prečítať, aká kabelka najviac lichotí práve Vašej postave.

Jablko
Ženy s postavou typu jablko majú najväčší obvod v oblasti brucha, úzke boky a štíhle končatiny. Väčšinou majú plnšie prsia a celkovo pôsobia, že horná polovica tela je väčšia ako dolná. Ak máte tento typ postavy, rovnováhu docielite, ak si vyberiete stredne veľkú kabelku, alebo aktovku do ruky.
                                              
Hruška
Tieto dámy majú útlejšiu hruď, užšie ramená, menšie prsia. Krivky sú v dolnej časti tela na silnejších stehnách a zadku. Vynikajúcou voľbou na zvýraznenie ramien sú listové kabelky pod pazuchu. Ak potrebujete kabelku na plece, voľte tie s kratšími popruhmi. Vhodné sú aj výrazné farby.
                                                         
Obdĺžnik
Tento typ postavy spoznáte podľa toho, že ramená, pás aj boky sú rovnakej veľkosti. Postava  pôsobí chlapčensky, a krivky teda treba vytvoriť. Tieto dámy si môžu dovoliť okrúhle kabelky, väčšie vrecovité kabelky aj cross body kabelky.
                                                   
Presýpacie hodiny
O takejto postave snívame všetky, ale vlastní ju len 8 % žien. Pôsobí veľmi žensky, pretože prsia a boky sú oblé a pás je presne definovaný. Pri tomto type postavy netreba nič skrývať, preto sa k nej hodí akákoľvek kabelka. Treba len dbať na to, aby jej veľkosť bola primeraná Vašej výške.

                                                        
Vo všeobecnosti pri výbere kabelky platí, že jej tvar by mal byť opačný ako tvar postavy. Jej veľkosť by mala byť primeraná výške. Nezabúdajte tiež na kvalitu. Vaša investícia do poriadnej koženej kabelky sa určite oplatí! Prajem príjemné nakupovanie!
Vaša Juls

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

neviem o nevýhode

Overený zákazník,

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa