VYBERÁME S VAMI DARČEK PRE ŽENY A MATKY

Keďže sa pomaly ale isto blížia Vianoce a dobrý tip na darček sa vždy zíde, v dnešnom článku vyberieme s Vami darček pre rôzne typy žien. Každá z nás má okolo seba niekoľko tých, bez ktorých si to nevieme predstaviť. Patrí medzi ne určite mama, dcéra, sestra či kamarátka, ktorá je našou bútľavou vŕbou.

Hoci je každá žena iná, sú veci, ktoré nás spájajú. Napríklad všetky sa potešíme peknej kytici kvetov. Všetkým sa nám zdá, že šiat a topánok nikdy nie je dosť. A každá z nás si zaslúži poriadnu kabelku. Takú, ktorú budeme s radosťou brať do ruky každý deň, bude nás vystihovať a nemusíme sa báť, že sa po mesiaci začne odierať. Presne také sú talianske kožené kabelky. A majú k tomu aj elegantný dizajn a príjemnú cenu.

Ak hľadáte darček pre matku, odporúčali by sme Vám skôr veľké kabelky. Tieto ženy sú väčšinou veľmi aktívne a vyhovuje im niečo praktické, ako napríklad veľká nákupná taška. Talianska shopperka Bagalia je pevná kožená kabelka s nadčasovým vzhľadom. Je dostupná v štyroch farbách, z ktorých si vyberiete tú pravú pre svoju mamu. Navyše ju v našom eshope kúpite teraz s viac ako 30% zľavou.

Vhodným darčekom pre sestru by mohla byť crossbody kabelka. V našej ponuke nájdete široký výber rôznych farieb a veľkostí, takže môžete vybrať presne takú, aká sa hodí Vašej sestre. Malé kabelky značky Sima sú vhodné  do spoločnosti; kožená kabelka Astrid poteší športové typy a kabelky Olina sú univerzálneho vzhľadu so zaujímavým zapínaním a veľmi priateľskou cenou.

Ak ste hrdou matkou dcéry, radi by sme upriamili Vašu pozornosť na kožené ruksaky. Sú veľmi moderné a potešia najmä mladšie ženy. Batohy Samuela majú praktické členenie a sú dostupné aj v krásnych metalických odtieňoch.

No a ak vyberáte len drobnosť napríklad pre kamarátku, určite si pozrite našu ponuku kožených peňaženiek. Nájdete medzi krásne lakované kúsky, malé kožené peňaženky na mince aj luxusné veľké peňaženky.

Veríme, že sa Vám budú talianske kožené kabelky páčiť a nájdete medzi nimi ten pravý darček pre Vašich blízkych. Nezabudnite, že v prípade akýchkoľvek otázok Vám radi poradíme. Príjemné nakupovanie!

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nenasla som nevyhodu tohto obchodu

Overený zákazník,

Tovar mi prišiel rýchlo kvalita výborná

Overený zákazník,

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Overený zákazník,

Garancia najvyššej kvality
Vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia tovaru.
Možnosť platenia kartou
Módna poradňa